Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 19d. 14:16

Dėl COVID-19 baimės vyras tris mėnesius slapta gyveno oro uoste

Kalifornijoje sulaikytas vyras, kuris tris mėnesius gyveno Čikagos tarptautinio oro uosto saugumo zonoje
AP/Scanpix/Čikagos policijos departamento nuotr. / JAV sulaikytas vyras, kuris tris mėnesius gyveno Čikagos tarptautinio oro uosto saugumo zonoje

JAV sulaikytas vyras, kuris tris mėnesius gyveno Čikagos tarptautinio oro uosto saugumo zonoje. Jis pareigūnams aiškino, kad dėl koronaviruso bijojo grįžti namo į Los Andželą, rašo JAV žiniasklaida.

36-erių Aditya Singhas buvo sulaikytas praėjusį savaitgalį, jam pateikti kaltinimai dėl nusikalstamo patekimo į apribotą oro uosto teritoriją, dėl kriminalinio nusikaltimo, dėl vagystės, baudžiamojo nusižengimo.

Prokurorai sekmadienį sakė, kad vyras iš Los Andželo į O'Hare oro uostą atskrido spalio 19 d. Po beveik trijų mėnesių jį pastebėjo du „United Airlines“ darbuotojai ir paprašė dokumentų. A.Singhas jiems parodė oro uosto darbuotojo pažymėjimą, apie kurio pradingimą jo savininkas yra pranešęs spalio 26 d.

Darbuotojai paskambino 911, ir A.Singhą šeštadienio rytą sulaikė policija.

Kaltinamojo advokatė teisme sakė, kad vyrui maisto duodavo kiti keliautojai, jis neturi kriminalinės istorijos. Ji tikino, kad pažymėjimą vyras rado, o namo bijojo „grįžti dėl COVID-19“.

Magistro laipsnį apgyvendinimo sektoriuje turintis A.Singhas, pareigūnų žiniomis, niekur nedirba, Los Andžele butą dalijasi su kitais žmonėmis.

Teisėja iš pradžių net nustebo, kad vyrui beveik tris mėnesius pavyko nepastebėtam gyventi oro uoste. Ji pabrėžė, kad oro uostai turi būti ypač saugomi, kad žmonės kelionėse jaustųsi saugiai. „Todėl manau, kad dėl minėtų įtariamai padarytų veiksmų jis kelia pavojų bendruomenei“, – sakė teisėja.

A.Singhui buvo paskirtas 1 tūkst. JAV dolerių užstatas. Net jeigu jį ir sumokės bei bus paleistas, vyrui yra draudžiama įžengti į oro uostą.

Čikagos aviacijos departamentas pradėjo ir savo tyrimą dėl šio įvykio. Jo teigimu, vyras nekėlė saugumo pavojaus nei oro uostui, nei keliaujantiems.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje