Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 9d. 13:18

Dėl smirdinčio vaisiaus pilotai turėjo neplanuotai nutupdyti lėktuvą

Durijus
„Scanpix“/AP nuotr. / Durijus

„Air Canada Rouge“ lakūnai rugsėjo mėnesį buvo priversti paskelbti avarinę situaciją ir nuleisti deguonies kaukes, nes orlaivyje buvo pajustas stiprus keistas kvapas.

Nepavykus atsikratyti kvapo, pilotai nusprendė apsukti lėktuvą ir grįžti atgal į oro uostą, rašo „The Sun“.

Šis keistas incidentas įvyko rugsėjo 17 d. Ataskaitoje apie įvykį rašoma, kad lėktuvas „Boeing 767“ iš Monrealio turėjo skristi į Vankuverį. Maždaug 2 tūkst. metrų aukštyje visame orlaivyje pradėtas justi stiprus keistas kvapas.

Nepaisant įgulos pastangų, kvapo atsikratyti nepavyko, ir lakūnai buvo priversti sustabdyti lėktuvo kilimą.

Pilotai paskelbė „Pan Pan“ – tai tarptautinis skubios pagalbos iškvietimas, jis klasifikuojamas kaip antras pagal pavojingumo lygį. Jis naudojamas tada, kai yra rimta avarinė situacija, tačiau nekelianti pavojaus gyvybei. Pilotai lėktuve nuleido deguonies kaukes.

245 keleivius ir 8 įgulos narius gabenanti lėktuvas buvo apsisuktas ir vėl nutupdytas Vankuveryje praėjus 37 minutėms nuo palikimo. Pilotai lėktuve nuleido deguonies kaukes. Per incidentą niekas nenukentėjo.

Paaiškėjo, kad incidentas įvyko dėl vaisiaus. Lėktuvu buvo gabenamas durijus – tropinis vaisius, ypač žinomas dėl stipraus savo kvapo.

Nors yra nemažai šį vaisių dievinančių, unikalus jo kvapas atbaido nemažą dalį – jis lyginamas su pūvančiais svogūnais, kanalizacijos kvapu.

Keleivis durają gabeno registruotame bagaže, kuris buvo laikomas bagažo skyriuje. Iš ten kvapas pasklido po visą orlaivį.

Lėktuvui nutūpus ir iškrovus visą bagažą, orlaivis vėl tinkamas naudoti buvo po 20 valandų.

Temos: 2 Kanada Skrydžiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:09
04:46
07:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje