Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 1d. 08:06

Dėl testavimo spragos oro uoste keleivis lėktuvu skrido jau sirgdamas koronavirusu. Kaip tai galėjo nutikti?

Lėktuve
123rf.com / Lėktuve

Dėl testavimo spragos skrydžiuose į Havajus vienas keleivis lėktuvu iš Čikagos į Honolulu oro uostą nuskrido jau sirgdamas koronavirusu, tačiau net ir pats to nežinodamas. Yra tikimybė, kad jis galėjo užkrėsti ir daugiau žmonių, praneša sfgate.com.

Havajų sveikatos departamentas patvirtino „Hawaii News Now“, kad keleivis tikrai buvo lėktuve „United Airlines“, skridusiame iš Čikagos į Honolulu ir nusileidusiame apie 13.30 val. praėjusį antradienį.

Keleivis kelionę pradėjo vis dar nežinodamas ir negavęs savo atlikto tyrimo rezultato, čia ir slypi didžiausia oro uosto testavimo spraga. Į Havajus keliaujantys keleiviai neprivalo prieš lipdami į lėktuvą žemyniniuose oro uostuose parodyti neigiamus testo rezultatus.

Havajų sveikatos departamentas patikrina keleivių testų rezultatus tik tada, kai jie išlipa iš lėktuvo salose. Tai reiškia, kad nors jums ir padaromas testas prieš skrendant, lipdami į lėktuvą savo tyrimo rezultatų jūs nesužinote, o jau atskridę netikėtai galite išgirsti, kad tyrimas vis tik yra teigiamas.

Šiuo atveju užsikrėtęs keleivis savo tyrimo rezultatą sužinojo po devynių valandų skrydžio žinute vos tik „Boeing 787“ nusileido Havajuose. Keleivis įspėjo skrydžio įgulą ir iš karto buvo nuvestas į izoliacinę patalpą oro uoste.

Sveikatos departamento pareigūnai teigė, kad šalia užsikrėtusio keleivio sėdėję žmonės taip pat buvo izoliuoti sveikatos patikrinimui ir kontaktų paieškai – greičiausiai jų atostogos taip pat prasidės prastai.

O kas nutiko toliau užsikrėtusiam keleiviui? Havajų sveikatos departamento teigimu, jis buvo pervežtas į viešbutį, kuriame jam teko užsidaryti izoliacijai, be galimybės net išeiti iš kambario. Tai reiškia, kad keleivis pora savaičių bus uždarytas kambaryje ir už tai dar nemažai susimokės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje