Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 13d. 15:15

Du vaizdingi Italijos miestai vilioja nuotolinius darbuotojus – padengs dalį nuomos

Santa Fiora, Italija
123rf.com nuotr. / Santa Fiora, Italija
Jau kelerius metus vienas po kito žavingi Italijos kaimai ir miesteliai siūlo apleistus namus įsigyti vos po 1 Eur. Taip jie viliasi įpūsti naujos gyvybės į ištuštėjusias gatves. O dabar du miestai imasi naujos iniciatyvos - jie nusitaikė į nuotoliniu būdu dirbančius žmones, kurių pandemijos metu labai padaugėjo.

Santa Fiora kaimas Toskanoje ir Riečio (Rieti) miestas Lacijuje siūlo finansines paskatas tiems, kurie nuspręs čia persikelti ir dirbti nuotoliniu būdu iš Italijos. Žadama padengti dalį nuomos.

Santa Fiora – tylus, ramus ir nuošalus kaimas, kuriame vos 2,5 tūkst. gyventojų. Jo valdžia pasirengusi skirti 200 Eur per mėnesį arba iki 50 proc. nuomos laikotarpiui nuo 2 iki 6 mėnesių. Vidutinė mėnesio nuomos kaina čia yra 300-500 Eur, tai pasiūlymas atrodo išties neblogas.

Norintys juo pasinaudoti turi užpildyti aplikaciją, įrodyti savo nuotolinio darbo statusą (nemanykit, kad gausite tiesiog nemokamas atostogas!). Jeigu būsite patvirtintas, Santa Fiora grąžins dalį nuomos pinigų kas mėnesį.

Riečio programa panaši, tačiau joje reikalaujama, kad nuotolinis darbuotojas išsinuomotų būstą mažiausiai 3 mėnesiams, o susitarimas gali būti pratęstas ir ilgesniam laikui nei 6 mėnesiai.

Rietis jau gerokai skiriasi nuo Santa Fiora. Jis yra maždaug už valandos kelio nuo Romos ir turi net 50 tūkst. gyventojų. Tačiau nuotolinio darbo programa apima ir jas supančias apylinkes, tai jeigu norite apsigyventi kaimelyje šalimais – tą irgi būtų galima padaryti.

Abi savivaldybės tikisi, kad programos ne tik pritrauks laikinų lankytojų, bet ir galbūt juos įtikins čia apsigyventi ilgam. Santa Fiora dar ir siūlo 30 tūkst. Eur tiems, kurie atsidarytų čia viešbutį ar hostelį, taip pat – 1,5 tūkst. eur tiems, kurie taptų nuolatiniais gyventojais ir turi vaiką.

Jeigu dirbate nuotoliniu būdu ir svajojate apie gyvenimą Italijoje, daugiau rasite čia: apie Santa Fiora programą ; apie Riečio programą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje