Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 12, 07:00

Galimai pavartojęs haliucinogeno, randamo grybuose, keleivis užpuolė skrydžio įgulos narius

Keleivis, kuris, kaip įtariama, prieš įlipdamas į „United Airlines“ lėktuvą Majamyje praėjusią savaitę išgėrė psilocibino – haliucinogeninės cheminės medžiagos, randamos kai kuriuose grybuose, – buvo suimtas po to, kai, kaip įtariama, užpuolė du skrydžio įgulos narius, rašoma CNN
Galimai pavartojęs haliucinogeno, randamo grybuose, keleivis užpuolė skrydžio įgulos narius
Galimai pavartojęs haliucinogeno, randamo grybuose, keleivis užpuolė skrydžio įgulos narius / 123RF.com nuotr.

Cherruy'as Loghanas Sevilla kaltinamas trukdymu skrydžio įgulai ir dviejų skrydžio palydovių užpuolimu, teigiama teismo dokumentuose.

Spalio 4 d. incidentas įvyko oro bendrovės „United Airlines“ reisu 2116 iš Majamio tarptautinio oro uosto į Vašingtono Dulleso tarptautinį oro uostą.

C.L.Sevillos valstybinė gynėja Shannon Quill sakė, kad „mūsų biuro politika yra nekomentuoti bylų“.

„C.L.Sevilla vaikštinėjo po lėktuvą, praėjimu bėgiojo pirmyn ir atgal, garsiai pliaukšėjo prie pilotų kabinos ir šaukė nešvankybes“, – teigiama FTB agento pareiškime, pateiktame JAV Virdžinijos valstijos rytinės apygardos apylinkės teismui.

123RF.com nuotr. / „United Airlines“ lėktuvai
123RF.com nuotr. / „United Airlines“ lėktuvai

Lėktuvui nusileidus vyras buvo suimtas ir nuvežtas į Federalinio tyrimų biurą Dulleso rajone. Per apklausą praėjus kelioms valandoms po sulaikymo C.L.Sevila tyrėjams pasakė, kad prieš lipdamas į lėktuvą išgėrė psilocibino.

Tai buvo ne pirmas kartas, kai jis vartojo šį narkotiką.

Teigiama, kad C.L.Sevilla sakė, jog tai buvo ne pirmas kartas, kai jis vartojo šį narkotiką.

„C.L.Sevilla teigė, kad jis visiškai nenustebo, jog jis taip pasielgė pavartojęs šios medžiagos. C.L.Sevilla pareiškė, kad gailisi dėl savo veiksmų“, – rašoma pareiškime.

Jungtinių Valstijų narkotikų kontrolės administracijos duomenimis, psilocibinas, kuris yra uždrausta medžiaga, kelias valandas sukelia haliucinacijas, o dideli jo kiekiai gali sukelti panikos priepuolius ir psichozę.

Pareiškime rašoma, kad C.L.Sevilla taip pat nulaužė plastiko gabalėlį nuo durų, kai atidarė užrakintą tualeto kambarį.

123rf.com nuotr. / Tualetas lėktuve
123rf.com nuotr. / Tualetas lėktuve

Tėvas ir dukra, sėdėję toje pačioje eilėje kaip ir C.L.Sevilla, sakė, kad jis „buvo negeras“. Jie teigė, kad C.L.Sevilla sugriebė dukrai už rankos, teigiama pareiškime.

Jis išsuko kitai skrydžio palydovei ranką, kai ši stengėsi jį sulaikyti.

Vienu metu C.L.Sevilla gulėjo ant grindų, o kai skrydžio palydovė liepė jam atsisėsti į savo vietą, jis pašoko ir ją puolė. Teigiama, kad jis išsuko kitai skrydžio palydovei ranką, kai ši stengėsi jį sulaikyti.

Keleiviams, skrydžio palydovams ir lėktuve esančiam teisėsaugos pareigūnui galiausiai pavyko sutramdyti C.L.Sevilą, o pareigūnas sugebėjo uždėti antrankius ant vieno jo riešo, nors jis priešinosi.

Teisėsaugos pareigūnas ir skrydžio palydovė saugojo jį likusią skrydžio dalį, o C.L.Sevilla esą rėkė nesuderinamus dalykus.

123RF.com nuotr. / Antrankiai
123RF.com nuotr. / Antrankiai

Spalio 5 d. vykusiame magistrato teisėjo posėdyje kaltinamasis buvo paleistas už asmeninį užstatą su tam tikromis sąlygomis. Vyriausybė neprašė jo suimti.

Preliminarus bylos nagrinėjimas numatytas vėliau šią savaitę.

„Norėtume padėkoti savo įgulai už profesionalų elgesį šioje sudėtingoje situacijoje“, – sakoma oro linijų bendrovės „United Airlines“ pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje