Dabar populiaru
Sportas gyvai
Publikuota: 2019 gegužės 25d. 09:34

Iš neapdairių turistų pelnosi ir graikai: už kalmarus ir alų – 800 Eur sąskaita

Iš neapdairių turistų pelnosi ir graikai: už kalmarus ir alų – 800 Eur sąskaita
Iš neapdairių turistų pelnosi ir graikai: už kalmarus ir alų – 800 Eur sąskaita

Amerikiečių turistas liko šokiruotas, kai jam Graikijos saloje pateikė sąskaitą už pietus – 836 Eur už kalmarus, alų ir salotas.

Vyras iš Bruklino lankėsi populiariojoje Mikono saloje Graikijoje ir „TripAdvisor“ portale pasidalijo nuotrauka su sąskaita iš „DK Oyster“ restorano.

„Šita vieta yra sukčiai, – parašė jis. – Darbuotojai nesąžiningi, atsisako duoti meniu su kainomis. Venkite šios vietos bet kokia kaina!“

Nuotraukoje – sąskaita, kurioje 591 Eur išrašyti už šešias lėkštes kalmarų (98,5 už porciją), 150 Eur už šešis alaus bokalus (25 Eur už vieną bokalą) ir 59,4 Eur už trejas Cezario salotas (19,8 Eur už porciją). Jie taip pat užsisakė du buteliukus vandens po 9 Eur ir 18 Eur kainavusias pomidorų sultis.

TripAdvisor nuotr./Sąskaita Graikijoje
TripAdvisor nuotr./Sąskaita Graikijoje

Šis Graikijos salos restoranas turi 4 žvaigždučių reitingą „TripAdvisor“ portale, nors daug naujesnių vertintojų jam suteikia tik vieną žvaigždutę ir siūlo šios vietos vengti.

„Absurdiškos kainos, 20 Eur už taurę vyno!, – rašė vienas. – Jie stengsis neduoti jums meniu, o 14,8 Eur pasiūlymas yra tik triukas jus atsivilioti. Kai kurie žuvų patiekalai įkainojami už gramą, bet apie tai jūsų neįspėjama“.

Ir daugiau žmonių yra įkėlusių nuotraukas su čekiais, ir juose, pavyzdžiui, prašoma 15 Eur už „Sprite“ buteliuką.

Praėjusią savaitę restoranas Romoje išgarsėjo visame pasaulyje, kai jame apsilankę turistai gavo 80 Eu sąskaitą už du mėsainius ir tris puodelius kavos.

Prieš pora metų britai apstulbo gavę sąskaitą Venecijoje – netyčia pravalgė 526 eurus, kai padavėjas jiems atnešė neužsakytų patiekalų. 2018 m. turistai Venecijoje kreipėsi į policiją, kai už maistą gavo 1,1 tūkst. eurų sąskaitą.

Toje pačioje Venecijoje turistai už vandenį ir kavą yra gavę ir 43 eurų sąskaitą.

Temos: 2 Graikija Restoranas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje