Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 14d. 11:12

Ispanijoje jau po pirmos dienos dėl traumų uždaryta 38 m čiuožykla

Esteponos miesto savivaldybės nuotr.
Esteponos miesto savivaldybės nuotr.

38 metrų ilgio čiuožykla, jungianti dvi kurortinio miestelio Ispanijoje gatves, jau po atidarymo dienos buvo uždaryta dėl įvairių sužeidimų, kuriuos patyrė ja pasinaudoję žmonės.

Pietų Ispanijos miesto Esteponos pareigūnai nurodė įvertinti plieninės čiuožyklos saugumą, kuri leidžiasi maždaug 33 laipsnių kampu.

Tokių veiksmų imtasi, kai pasirodė pranešimų apie ant šios čiuožyklos patirtas traumas, socialiniuose tinkluose pradėjo plisti ir vaizdo įrašai apie jos nesaugumą.

VIDEO: Tobogan Estepona 2019

Čiuožykla buvo įrengta tam, kad žmonės iš vienos gatvės į kitą galėtų patekti greičiau – einant pėsčiomis tam reikia 10 minučių.

Nors valdžia tikino, kad daugiau nei tūkstantis žmonių pirmąją dieną pasinaudojo čiuožykla be jokių problemų, atsirado ir nemažai skundų. Viena moteris „Twitter“ rašė, kad ji buvo visur apdaužyta ir įkėlė nuotrauką su nubrozdintomis alkūnėmis.

Ji rašė, kad iš čiuožyklos ji išskrido du metrus, o policininkams tai net sukėlė juoką.

Valdžia teigia, kad tokie incidentai – pavieniai, ir paskelbė taisykles tiems, kurie nori pasinaudoti čiuožykla, tokias kaip nečiuožti ja gulint arba nečiuožti, kai joje yra kitas žmogus.

Esteponos valdžia tikino, kad prieš atidarant buvo įvertintas čiuožyklos saugumas, tačiau įvertinus situaciją nurodyta atlikti naują tyrimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje