Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 7d. 08:00

Išrinkti gražiausi nepaliesti paplūdimiai pasaulyje: vienas jų – Latvijoje

18. Long Beach, Palau
123rf.com nuotr. / 18. Long Beach, Palau

Kadangi žmonės dabar keliauja kaip niekad dažnai ir ilgai, vis labiau masina tie pasaulio kampeliai, kurie ne tik gražūs, bet ir neapgulti turistų bei jų natūralaus gamtos grožio nėra sugadinus žmogaus ranka. „Flight Network“ išrinko 50 būtent tokių paplūdimių.

Anksčiau skelbėme, kurie pasaulio paplūdimiai yra išrinkti geriausiais. Sąrašą galite rasti čia, kurio nugalėtojas – Graikijoje.

„Flight Network“ atrinko dar 50 nugalėtojų kitoje kategorijoje – tai paplūdimiai, kurie nėra taip gerai žinomi turistų, tačiau vis tiek pribloškiantys. „Būtent šiuose paplūdimiuose rasite rojų“, – teigia portalas.

Geriausius nepaliestus pasaulio paplūdimius rinko daugiau nei 1,2 tūkst. kelionių žurnalistų, redaktorių, tinklaraštininkų ir agentūrų.

Nugalėtoju išrinktas juodo smėlio Vestrahorn paplūdimys Islandijoje. Šalyje, į kurią keliautojai plūsta ne paplūdimių, šis dažniausiai būna įtraukiamas į būtinų pamatyti vietų sąrašą.

Antroje vietoje – Agiofarago paplūdimys Kretoje, įsispraudęs tarpeklyje. Čia puikiai galima suderinti žygius gamtoje ir tingų gulinėjimą prie šiltų jūros bangų. Trečioje – Cannon paplūdimys Oregono valstijoje JAV, žymus dėl įspūdingų uolų formacijų.

20-oje vietoje – paplūdimus, kurį lietuviams aplankyti visai nesudėtinga. Tai – Kolkos ragas Latvijoje, kuriame galima stebėti dviejų jūrų – atviros Baltijos jūros ir Rygos įlankos – bangų susidūrimą.

TOP20 gražiausių nepaliestų paplūdimių žiūrėkite nuotraukų galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje