Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 16d. 08:00

Įstrigusi Kamčiatkoje kartu su šunimi: „Jeigu nebūtų buvę pandemijos, viso to nebūčiau pamačiusi“

Veronicos Verlan nuotraukos iš Kamčiatkos
Veronicos Verlan nuotraukos iš Kamčiatkos

Jeigu jau kur nors reikia įstrigti per pandemiją, tai geriausia – vietoje su nuostabia gamta ir gaiviu kalnų oru. Kai fotografė ir vaizdo klipų kūrėja iš Moldovos tik su fotoaparatu ir šunimi Mo išvyko į Kamčiatką, ryčiausią Rusijos pusiasalį, žinojo, kad keliauja į vieną labiausiai izoliuotų vietų pasaulyje. Tačiau neįsivaizdavo, kad čia turės praleisti žymiai daugiau laiko, apsupta nežemiškų vulkanų, gydomųjų šaltinių ir sniegu apklotų kalnų.

Veronica Verlan savo gimtąją Moldovą paliko kovą, likus dviem dienoms iki skrydžių sustabdymo dėl COVID-19 plitimo, rašo „Calvert Journal“. „Pirmuosius mėnesius praleidau karantine, už šimto kilometrų nuo civilizacijos – su penkiais šunimis ir trimis žmonėmis“, – pasakojo ji.

„Mano izoliacija buvo tikra. Tik vienintelis skirtumas – tai nebuvo neigiamas dalykas“, – pridūrė V.Verlan.

Tuo metu fotografė dirbo su videoprojektu ir Kamčiatkoje planavo būti du mėnesius. Tačiau pasibaigus filmavimo darbams ji suprato nebegalinti grįžti namo. Buvo užsakomųjų – repatriacinių – skrydžių, tačiau į juos nebuvo priimami šunys. Tad jauna moteris su savo dviejų metų Aliaskos malamutu Mo liko Kamčiatkoje.

„Čia yra tiek daug vietų gamtoje, kurias gali aplankyti, tad saviizoliacija nebuvo sunki“, – pasakojo V.Verlan. Ji didžiuojasi, kad visą vasarą nepraleido nė vieno saulėlydžio – tai bus vienas iš geriausių šio nuotykio atsiminimų. Žinoma, ne viskas buvo tik smagu – anot V.Verlan, mažiausiai džiugino šaltis stovyklaujant sniege.

„Jeigu nebūtų buvę pandemijos, viso to nebūčiau pamačiusi, – patirtimi džiaugėsi fotografė. – Jeigu nebūčiau turėjusi šuns, viso to nebūčiau patyrusi. Gyvenimas – juokingas dalykas.“

V.Verlan savo „Instagram“ profilyje dalijasi nuostabiais vaizdais iš Kamčiatkos:

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Video

13:16
01:03
00:59

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje