Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 08, 19:17

Ką CNN pamiršo paminėti apie Lietuvą?

CNN naujienų tarnybai išplatinus 11-os vietų sąrašą, kur geriausia Lietuvoje išleisti eurus, Nacionalinės turizmo verslo asociacijos vadovė Žydrė Gavelienė „Žinių radijui“ sakė, kad, nepaisant to, jog ne visos esminės vietos buvo įtrauktos, reiktų džiaugtis vien tuo, kad kalbama apie Lietuvą teigiamai.
Gedimino kalnas išleistuvių šeštadienio rytą
Vilniaus senamiestis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Turėtume džiaugtis vien tuo, kad CNN rašo apie Lietuvą iš teigiamos pusės. Čia yra mano didžiausias džiaugsmas šiuo metu – kad Lietuvos vardas kaip turistinė kryptis yra minimas.  Dėl vietų, kurios yra paminėtos, jos ne visos yra tos, kurios pritrauks turistą, ypač iš tolimos šalies, atvykti į Lietuvą. Tai nėra tie kertiniai dalykai, dėl ko renkamasi atvykti į Lietuvą“, – sakė ji. 

Pasak jos, Lietuvą užsienio turistai renkasi dėl Vilniaus unikalaus senamiesčio, didelio istorinio palikimo, gero aptarnavimo ir smagių žmonių.

CNN išskiria tokias vietas kaip Vilniaus universiteto knygyną su barokinio stiliaus arkomis, etnokosmologinį muziejų, siūlo išsinuomoti dviratį ir pasivažinėti po Vilniaus senamiestį, aplankyti Kuršių Nerijos nacionalinį parką ir kita.

„Aš sakyčiau, čia (CNN sąraše – red.) trūksta, kad Vilnius turi labai gražų ir unikalų senamiestį, kad Vilniuje yra daug skirtingų tikėjimų bažnyčių, kad Vilnius yra labai kompaktiškas – kad pakanka 10 minučių važiuoti nuo oro uosto ir tu pietauji labai puikiame restorane“, – sakė R. Gavelienė. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žinių radijas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje