Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 6d. 07:45

Kaip atrodo didžiausias privatus lėktuvas pasaulyje – „747-8i Boeing Business Jet“

„747-8i Boeing Business Jet“
„Cabinet Alberto Pinto“ nuotr. / „747-8i Boeing Business Jet“

„747-8i Boeing Business Jet“ yra didžiausias šiuo metu privatus lėktuvas pasaulyje, rašo „Business Insider“. Dviejų aukštų orlaivis yra tarsi skraidantys rūmai, kurie jo keleiviams užtikrina maksimalų komfortą.

Gamintojas „Boeing“ orlaivius „Business Jet“ linijai sukūrė remdamasis jau esamų keleivinių lėktuvų dizainu, tik jį pritaikė VIP klientams. Visi šiuo metu gaminami „Boeing“ modeliai turi ir „Boeing Business Jet“ variantą – pradedant mažiausiu 737 ir baigiant didžiausiu 747.

Jau paties privataus lėktuvo turėjimas yra didelio turto ženklas, bet „747-8i Boeing Business Jet“ rodo tokį statusą, kuriuo gali pasigirti itin maža net ir turtingųjų dalis. Paprastai juos naudoja turtingiausi pasaulio politikai ir saujelė elito.

Šis modelis susilaukė sėkmės Artimuosiuose Rytuose – Katare, Kuveite, Turkijoje. O Jungtinės Arabų Valstijos jį naudoja savo vyriausybės vadovų transportui.

Jungtinėse Amerikos Valstijose karinės oro pajėgos šiuo metu pritaiko „747-8i Boeing Business Jet“ prezidento transportui – kad šis orlaivis galėtų būti atsarginis dabar esamam „Air Force One“. JAV karinės oro pajėgos yra vienas didžiausių „Boeing Business Jet“ vartotojų – jie orlaivius pritaiko taip, kad kariuomenė jais galėtų skraidinti aukščiausius šalies pareigūnus.

Gerai žinoma Prancūzijos interjero dizaino firma „Cabinet Alberto Pinto“ yra sukūrusi prabangų interjerą vienam „747-8i Boeing Business Jet“, kuris priklauso verslininkui iš Artimųjų Rytų. Pasižvalgykite, kaip atrodo šio prabangaus orlaivio vidus:

Firmai ši užduotis nebuvo visai netikėta. Jos dizaineriai yra kūrę interjerus mažesniems privatiems lėktuvams, tokiems kaip „Bombardier Global 6000“ ar „Gulfstream G550“. Jiems yra tekę dirbti ir su „737-700 Boeing Business Jet“.

„Cabinet Alberto Pinto“ taip pat užsiima viešbučių, verslo pastatų, jachtų interjeru. Nors nėra atskleidžiama, kas yra šio jiems patikėto „747-8i Boeing Business Jet“ savininkas, žinoma tiek, kad jis nebuvo naujas klientas. Prancūzijos firma yra jam kūrusi viešbučio interjerą.

Skelbiama, kad klientas nedavė smulkmeniškų nurodimų dėl lėktuvo vidaus – tiesiog nurodė norintis prabangaus, bet kartu paprasto ir praktiško dizaino. Iš viso jam sukurti ir įrengti prireikė ketverių metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:00
24:59
00:45

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje