Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 03, 07:05

Keleiviui skirta 1874 dolerių bauda dėl jo bagaže rastų nedeklaruotų sumuštinių

Iš Balio (Indonezija) į Australiją keliaujantis keleivis už „McDonald's“ pusryčius sumokėjo itin didelę kainą, rašoma CNN.
Greitasis maistas
Greitasis maistas / 123RF.com nuotr.

Neįvardytam keliautojui buvo skirta 2 664 Australijos dolerių (1 874 JAV dolerių) bauda po to, kai praėjusią savaitę atvykus į Darvino oro uostą, jo bagaže buvo rasti du nedeklaruoti kiaušinių ir jautienos sumuštiniai „McMuffins“ bei kumpio kruasanas.

Incidentas įvyko praėjus kelioms dienoms po to, kai Australijos valdžios institucijos įvedė naujas griežtas biologinio saugumo taisykles po to, kai FMD ligos protrūkis Indonezijoje išplito į Balio salą – populiarią Australijos turistų lankomą vietą.

Australijos žemės ūkio, žuvininkystės ir miškininkystės departamentas teigė, kad keleivio kuprinėje biologinio saugumo detektoriaus šuo Zinta aptiko „įvairių nedeklaruotų rizikingų produktų“, įskaitant greitojo maisto produktus.

„Tai bus pats brangiausias „McDonald's“ maistas, kurį šis keleivis kada nors valgė“, – pareiškime sakė Australijos žemės ūkio, žuvininkystės ir miškininkystės ministras Murray Watt‘as.

123RF.com nuotr. / Greitasis maistas
123RF.com nuotr. / Greitasis maistas

„Ši bauda dvigubai viršija lėktuvo bilieto į Balį kainą, tačiau nejaučiu jokios užuojautos žmonėms, kurie nusprendžia nepaklusti griežtoms Australijos biologinio saugumo priemonėms, o naujausi aptikimo atvejai rodo, kad būsite sugauti.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje