Dabar populiaru
Publikuota: 2021 birželio 21d. 11:19

Kelionių bendrovė: Turkijos kurortai už Palangos – septynis kartus pigesni

Marmaris, Turkija
123rf.com nuotr. / Turkija
Savaitės trukmės atostogos Turkijoje septynis kartus pigesnės nei Palangoje, o viešbučių užimtumas – du kartus mažesnis nei anksčiau, teigia turizmo bendrovės.

„Septynių dienų trukmės atostogos Turkijos kurorte, penkių žvaigždučių viešbutyje, su maitinimu, spa ir kitomis paslaugomis, vienam žmogui nekainuos trijų šimtų eurų. Tuo tarpu už paros nakvynę panašaus lygio viešbutyje Palangoje, teks sumokėti ne mažiau šimto eurų“, – teigia kelionių bendrovės „West Express“ atstovai.

Bendrovės duomenimis, skaičiuojant atostogų dienai skiriamą biudžetą asmeniui, į kurį įeina nakvynė, maistas tris kartus per dieną, dvejos pramogos, Turkija yra mažiausiai 7 kartus pigesnė nei Lietuva šią vasarą.

„Atostogų paros kaina Turkijoje su maistu ne tik tris kartus per dieną, bet ir papildomais užkandžiais visą dieną, gėrimais, nakvyne, viešbučio pramogomis, spa centru, vandens pramogomis jūroje bei skrydžiu, šiais metais kainuoja 50 eurų, tad skirtumai akivaizdūs“, – sako produktų skyriaus vadovė Laura Šepetienė .

Tuo tarpu Palangoje pusryčių kaina šiais metais svyruoja nuo 15 iki 50 eurų, pietų nuo 10 iki 60 eurų, o vakarienės nuo 15 iki 70 eurų, tad vidutiniškai asmuo per dieną vien maistui išleis ne mažiau 50 eurų, o pridėjus nakvynės kainą ir analogiškas paslaugas Turkijos viešbučių – dienos biudžetas perkops 100 – 120 eurų.

„Jei pridėtume laisvalaikį bare, teniso kortus ar aktyvų, kitą laisvalaikį, kainų skirtumas gali siekti ir dešimt kartų parai“, – sako ji.

Anot kelionių organizatoriaus „Tiketa Tour“ vadovo Gvido Aukštuolio, atsižvelgiant į Turkijos viešbučių politiką kainodarai, šie metai yra ypatingi turistams, tad verta svarstyti rinktis atostogas skirtingose šalyse.

„Kainos tokios, kad atostogauti verta ne vieną, o kelis ar net daugiau kartų. Tokių kainų nėra buvę, tad būtina pasinaudoti galimybe“, – sako jis.

Paros atostogų kainos palyginimai skaičiuoti remiantis vidutine viešbučių kaina abejose šalyse, lyginant panašios kategorijos viešbučius, trijų kartų per dieną maitinimą, laisvalaikį baseine asmeniui ir aktyvias pramogas, tokias kaip tenisą kartą per parą.

Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“ šiais metais į Turkiją savaitės trukmės keliones penkių žvaigždučių viešbutyje organizuoja nuo 249 eurų asmeniui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje