Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 20d. 17:59

Kinijos pramogų parkas įsiutino žmones – kiaulę su guma numetė nuo bokšto

Kinijos pramogų parkas įsiutino žmones – kiaulę su guma numetė nuo bokšto
Stop kadras / Kinijos pramogų parkas įsiutino žmones – kiaulę su guma numetė nuo bokšto

Kinijos pramogų parkas sulaukė kritikos lavinos socialiniuose tinkluose ir tarptautinėje žiniasklaidoje po to, kai kiaulę nušokdino su guma nuo 68 metrų aukščio bokšto.

Vaizdo įrašuose iš renginio matyti, kad kiaulė buvo pririšta prie strypo, dviejų vyrų nunešta į bokšto viršų, o tuomet nustumta. Pramogų parkas Čongčinge (Chongqing) tai sugalvojo norėdamas pareklamuoti naują savo atrakciją – šokinėjimą su guma. Renginys buvo pavadintas „Auksinės kiaulės šuolis su guma“.

Anot vietos žiniasklaidos, po tokios „atrakcijos“ kiaulė buvo nusiųsta į skerdyklą.

Stop kadras/Kinijos pramogų parkas įsiutino žmones – kiaulę su guma numetė nuo bokšto
Stop kadras/Kinijos pramogų parkas įsiutino žmones – kiaulę su guma numetė nuo bokšto

Pramogų parko poelgis sulaukė įtūžio socialiniuose tinkluose, rašo BBC. Jį smerkė ir kinai, kurie vis garsiau kalba apie gyvūnų teises šalyje, ir kitų šalių gyventojai.

Parko atstovai išplatino pareiškimą, kuriame teigia priimantys kritiką. „Mes nuoširdžiai priimame interneto vartotojų kritiką ir patarimus bei atsiprašome visuomenės, – rašoma jame. – Mes pagerinsime savo turistinės vietos rinkodarą, kad suteiktume turistams geresnes paslaugas.“

Incidentas įvyko sausio 18 d. „Meixin Red Wine Town“ pramogų parke pietvakarių Kinijoje. 75 kg kiaulei buvo uždėtas mėlynas apsiaustas, ir ji nustumta nuo bokšto. Viename iš internete plintančių vaizdo įrašų girdėti, kaip gyvūnas žviegia.

Vaizdo įrašuose nerodoma, kas kiaulei nutinka vėliau, tačiau vietos žiniasklaida skelbia, kad ji iš pramogų parko keliavo į skerdyklą.

Pagal Kinijos įstatymus nėra baudžiama už žiaurų elgesį su gyvūnais. Visgi pastaraisiais metais visuomenėje auga supratimas, kad su gyvūnais reikėtų elgtis humaniškai.

Nors atsirado ir tokių, kurie pramogų parką gynė teigdami, kad tai niekuo ne blogiau nei kiaulės paskerdimas maistui, didžioji dauguma internautų smerkė tokį įvykį.

„Tai yra super vulgarus rinkodaros triukas“, – rašė vienas. „Gyvūnų žudymas maistui ir žiaurus elgesys su jais dėl pramogos yra du skirtingi dalykai. Nėra jokios būtinybės juos taip kankinti“, – rašė kitas.

Incidentą pasmerkė ir gyvūnų teisių gynėjų organizacija „Peta“, pavadindama tai siaubingu žiaurumu.

„Kiaulės jaučia skausmą ir baimę taip pat, kaip ir mes, ir šis šlykštus viešųjų ryšių triukas turėtų būti neteisėtas, – BBC sakė „Peta“ viceprezidentas Jasonas Bakeris. – Piktas Kinijos visuomenės atsakas turėtų būti žadintuvo signalas Kinijos įstatymų leidėjams, kad reikia tučtuojau priimti gyvūnų apsaugos įstatymus.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje