Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 24d. 08:15

Lakūnas nufilmavo savo išgelbėjimą Ramiajame vandenyne

Lakūnas nufilmavo savo išgelbėjimą Ramiajame vandenyne
Nuotr. iš Twitter / Lakūnas nufilmavo savo išgelbėjimą Ramiajame vandenyne

Vieno variklio propelerinis lėktuvas antradienį nukrito į Ramųjį vandenyną šalia Kalifornijos krantų. Laimei, abu juo skridę žmonės išgyveno. Vienas netgi tai nufilmavo.

Nedidelis lėktuvas smigo į vandenį antradienį apie 17.30 val. vietos laiku. JAV Federalinės aviacijos administracijos teigimu, orlaivis krito dėl kol kas nenustatytų priežasčių.

Pilotas Davidas Leshas vėliau KGO-TV pasakojo, kad nuo žemės jie pakilo kartu su kitu lėktuvu – kad šis padarytų jo naujai įsigyto orlaivio nuotraukų prie Auksinių vartų tilto ir San Fransisko įlankos. To padaryti nespėjo. Pakeliui naujasis D.Lesho lėktuvas paniro į vandenyną.

Lakūnas pasakojo, kad lėktuvas prarado galią, todėl neliko nieko kito – tik nutupdyti jį ant vandens. Laimei, ir pilotas, ir keleivis spėjo išsigelbėti iš lėktuvo prieš jam nuskęstant.

Antrojo lėktuvo lakūnas iškart apie nelaimę pranešė Pakrantės apsaugai, tuomet iš oro įamžino gelbėtojų veiksmus.

Kai pats D.Leshas iššoko iš lėktuvo, jis pats irgi ėmėsi filmavimo. Vyro kadruose – skęstantis naujasis jo lėktuvas ir pareigūnų gelbėjimo darbai.

Lakūnas pasakojo, kad nusileidimas ant vandens buvo „minkštas“, jam ir keleiviui nebuvo jokių problemų greitai išlipti iš orlaivio, kuris paskui nuskendo. „Žinojau, kad turėjom tik 20-30 sekundžių“, – sakė jis.

Pasak Pakrantės apsaugos, nei lakūnui, nei keleiviui medikų pagalbos neprireikė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

00:57
01:04
01:19

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje