Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 15d. 21:51

Lėktuve „nederamai“ apsirengusios merginos buvo paprašyta prisidengti arba – bus išvaryta

Emily O'Connor
„Twitter“ nuotr. / Emily O'Connor

Didžiosios Britanijos avialinijų bendrovė „Thomas Cook“ atsiprašė 21-erių Emily O'Connor už orlaivio įgulos grasinimus išvaryti ją iš lėktuvo dėl „nederamos ir įžeidžiančios“ aprangos, praneša CNN.

Ši istorija, sukėlusi didžiulį atgarsį internete, prasidėjo dar kovo 2-ąją.

Tądien vasariškai apsirengusi Emily O'Connor atvyko į Didžiosios Britanijos Birmingamo oro uostą, kur jos laukė skrydis į Tenerifę. Emily vilkėjo trumpą palaidinę ir vasariškas kelnes aukštintu liemeniu.

„Įlipus į „Thomas Cook“ lėktuvą, skrendantį į Tenerifę, manęs buvo paprašyta prisidengti, kitaip aš būsiu išvaryta. Lėktuvo įgula pareiškė, kad mano apranga yra „įžeidžianti ir nederama“. Mane apsupo keturi įgulos nariai, turėję padėti pasiimti bagažą ir išlydėti mane iš lėktuvo“, – vėliau apie patirtus išgyvenimus savo „Twitter“ paskyroje rašė E.O'Connor.

Mergina pasakojo, kad taip apsirengusi ji vaikščiojo ir oro uoste, o prisidengti jos buvo paprašyta tik įlipus į lėktuvą.

Išgirdusi šį prašymą Emily nusprendė taip lengvai nenusileisti ir netoliese sėdėjusių keleivių paklausė, ar tikrai jos apranga juos žeidžia. Keleiviai atsakė – ne. Nepaisant to, lėktuvo įgula jos vis tiek paprašė apsirengti švarkelį, kitaip jau žadėjo eiti paimti jos lagamino, kad išvarytų iš lėktuvo.

„Galiausiai pasiskolinau švarkelį iš savo pusseserės, sėdėjusios lėktuvo priekyje. Keletą komentarų apie situaciją vienas iš įgulos narių pasakė ir per lėktuvo garsiakalbį, aš drebėjau ir jaučiausi siaubingai“, – pasakojo mergina.

Sulaukė didelio atgarsio

Savo „Twitter“ paskyroje šią istoriją aprašiusi Emily O'Connor sulaukė labai didelio internautų palaikymo – jos būsena sulaukė per 40 tūkst. paspaudimų „patinka“ ir buvo pasidalinta daugiau kaip 12 tūkst. kartų.

Apie nemalonų incidentą vėliau ji pasakojo ir televizijos laidoje „This Morning“.

Savo „Twitter“ paskyroje Emily taip pat paklausė internautų, ar apranga, kurią ji vilkėjo skrydžio metu, yra derama ar nederama.

Apklausoje sudalyvavo beveik 128 tūkst. žmonių – 77 proc. pasirinko teigiamą atsakymą, kad apranga buvo derama, 23 proc. nusprendė, kad apranga buvo nederama.

Avialinijos atsiprašė

„Thomas Cook“ avialinijos portalui CNN tikino atsiprašę Emily O'Connor ir pripažino, kad lėktuvo įgula šioj situacijoje išties galėjo elgtis kitaip.

„Labai atsiprašome, kad nuliūdinome panelę E.O'Connor. Akivaizdu, kad situaciją buvo galima spręsti kitaip.

Kaip ir visos avialinijos, mes turime aprangos politiką lėktuve, kuri galioja vienodai tiek vyrams, tiek ir moterims, nesvarbu, koks jų amžius, be jokios diskriminacijos. Deja, mūsų įgulos nariai kartais susiduria su sunkumais įgyvendinant šią politiką ir ne visada tai padaro teisingai“, – aiškinosi avialinijos.

Vis tik, kaip nurodo CNN, avialinijų aprangos politika aiškiai skelbia, kad skrydžio keleiviams, kurie vilki „nederamą aprangą“ (įskaitant ir drabužius ar daiktus su įžeidžiančiais šūkiais ar vaizdais), nebus uždraudžiama keliauti, jeigu jiems yra galimybė persirengti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:19
00:58
01:38

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje