Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lenkijoje pristatytos turizmo Lietuvoje naujienos ir perspektyvos

Varlių fermoje vasara smagu klausytis varlių kurkimo
V. Širono asm. archyvo nuotr. / Varlių fermoje vasara smagu klausytis varlių kurkimo
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugsėjo 28 d. Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos surengė turizmo verslo misiją Varšuvoje. Renginio metu Lenkijos kelionių operatoriai ir žiniasklaidos atstovai sėkmingai susipažino su patraukliausiais Lietuvos turizmo objektais ir naujausiomis šio verslo tendencijomis.

Valstybinio turizmo departamento kvietimu Lietuvos ambasadoje Lenkijoje įvykusioje misijoje susirinko apie 25 Lenkijos turizmo sektoriaus atstovų. Lenkai neslėpė džiaugsmo galėdami ne tik sužinoti daugiau apie aktyvaus poilsio, sveikatinimo, kultūrines paslaugas Lietuvoje, bet ir pasidalinti gerąja savo patirtimi.

Ypač didelio dėmesio sulaukė po oficialiosios renginio dalies sekusi kontaktų mugė, kurios metu abiejų šalių atstovai entuziastingai aptarė bendradarbiavimo perspektyvas ir ateities planus. Taip pat verslo misijos svečiai simboliškai prisilietė prie lietuviškosios kultūros, vaišindamiesi Lietuvos kulinarinio paveldo patiekalais.

Turizmas šiuo metu yra viena aktyviausių verslo tarp Lietuvos ir Lenkijos sričių, kadangi iš šios kaimynės kasmet sulaukiame ypač gausaus turistų antplūdžio. Įvykęs renginys ne tik supažindino Lenkijos turizmo verslo atstovus su Lietuvoje pasiekiamomis paslaugomis, bet ir  paskatino glaudesnį šalių bendradarbiavimą ateityje.

Projektas įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje