Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugsėjo 13d. 15:03

Lietuva išrinkta į Pasaulio turizmo organizacijos Vykdomąją tarybą

Turistai Trakuose
123rf.com nuotr. / Turistai Trakuose

Kinijoje vykusios Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos (PTO) 22-ojoje Generalinėje asamblėjoje Lietuva pirmą kartą buvo išrinkta į PTO Vykdomąją tarybą 2018–2021 metams ir buvo perrinkta Europos regiono komisijos vicepirmininke, rašoma Užsienio reikalų ministerijos pranešime spaudai.

Iš dešimties šalių kandidačių į Vykdomąją tarybą buvo atrinktos penkios. Lietuvą balsuodamos palaikė 27 Europos regiono valstybės. Kartu su Lietuva atstovauti Europos regionui Vykdomojoje taryboje taip pat išrinktos Graikija, Azerbaidžanas, Rumunija, Rusija. Darbą taryboje tęsia Prancūzija, Italija, Portugalija ir Slovakija, turinčios įgaliojimus iki 2019 metų, o taip pat nuolatinė tarybos narė Ispanija.

Lietuva tapo PTO nare 2003 metais, ir nuo to laiko aktyviai dirba pasaulinės turizmo politikos srityje. Būdama Europos regiono komisijos vicepirmininkė ir Europos regiono atstovė Darniojo turizmo komitete, mūsų šalis užima tvirtas pozicijas PTO ir prisideda įgyvendinant darnios plėtros tikslus.

Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos būstinė yra Madride. Lietuvos Respublikos ambasadorė Ispanijos Karalystėje Skaistė Aniulienė yra ir nuolatinė atstovė prie Pasaulio turizmo organizacijos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje