Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 11d. 13:30

Londone ketinama įrengti stulbinantį baseiną ant 55 a. dangoraižio stogo

„Infinity London“ baseinas
„Compass Pools“ iliustr. / „Infinity London“ baseinas

Baseinų statytojai „Compass Pools“ pristatė naujo savo darbo koncepciją – jie nori Jungtinės Karalystės sostinėje įrengti baseiną, kuris dovanotų 360 laipsnių miesto panoramą. Tik ne visi ja galėtų pasidžiaugti – jis atsiras penkių žvaigždučių viešbutyje. Bet net ir ne visi viešbučio svečiai tikriausiai išdrįs jame paplaukioti. Baseinas būtų įrengtas ant 55 aukštų dangoraižio stogo.

600 tūkst. litrų baseinas pavadintas „Infinity London“ („Begalybės Londonu“). Baseinas būtų permatomomis sienomis ir grindimis, tad plaukiojančius jame galėt matyti ir viešbučio svečiai, esantys žemiau.

Baseinui numatyta vieta – ant 55 aukštų dangoraižio, kuriame įsikurs prabangus penkių žvaigždučių viešbutis. Beje, jeigu nesate aukščio gerbėjas, netrukus galėsite išbandyti priešingą variantą – Lenkijoje statomas giliausias baseinas pasaulyje.

Anot „Compass Pools“ atstovų, idėja pareikalavo kūrybingų sprendimų, bet visi techniniai iššūkiai buvo išspręsti, o baseinas būtų pagamintas iš akrilo plokščių.

Vizualizacijoms pasklidus internete, daug pastabų susilaukė faktas, kad jose nematyti jokių laiptų į baseiną. Paprasčiausia būtų į jį patekti laiptais ar kopėčiomis išorėje, tačiau dizaineriai atmetė tokį variantą – jie nori, kad dėl to susidarkytų profilio vaizdas.

„Compass Pools“ sumanė, kad atsirastų „besisukantys spiraliniai laiptai, kurie pakiltų iš baseino dugno, kai kas nors norėtų į jį patekti arba išlipti“. Įkvėpimo kūrėjai sėmėsi iš povandeninių laivų dizaino.

Anot įmonės, „Infinity London“ galėtų būti pradėtas statyti jau 2020 m., jeigu pavyks susitarti su visais partneriais ir darbų vykdytojais.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

10:20
01:22
00:55

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas

Visi į lauką!

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje