Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 4d. 13:42

Moteris apsimetė nėščia, kad nereikėtų papildomai mokėti už rankinį bagažą

Rebecca Andrews
Stop kadras / Rebecca Andrews

Ne vienas iš mūsų per savo gyvenimo keliones yra ir kelias striukes vienu metu apsivilkęs, ir vasarą sunkius žieminius batus apsimovęs, kad nereikėtų oro linijoms papildomai mokėti už bagažą. Viena keliautoja žengė dar toliau – apsimetė esantį besilaukianti.

Apie keliones rašanti Rebecca Andrews iš Melburno, Australijos, nusprendė praktiškai išbandyti triuką, kaip sutaupyti pinigų už bagažą skrendant lėktuvu. Ji instagrame pasidalijo vaizdo įrašu, kaip į netikrą nėščiosios pilvą susideda daiktus, už kuriuos kitaip reikėtų primokėti 60 Australijos dolerių (maždaug 37 Eur).

Tiesa, R.Andrews planas neišdegė – jos apgaulė buvo pastebėta oro uoste.

Moteris tokią gudrybę išbandė straipsniui „Escape“, kur aprašė savo patirtį. Jį instagrame taip pat pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame aiškino, kaip tai padarė.

Kas suvaidintų esanti nėščia, R.Andrews vilkosi vienos dalis maudymosi kostiumėlį, kuris geriau prispaudė daiktus prie kūno. Elektros prietaisų laidus ji suvyniojo į medžiagą ir paslėpė „pilve“, prie nugaros prisitaisė kompiuterį.

Tuomet kūną moteris paslėpė po keliais sluoksniais laisvų drabužių, kurie pridengtų dirbtinį pilvą.

Oro uoste moteris skrydžiui užsiregistravo savarankiškai, tad viename etape darbuotojų dėmesio išvengė. Visgi ji buvo sučiupta.

Kaip aiškino pati R.Andrews, jos klaida buvo likti paskutine keleive laipinimo metu. Tuomet visų darbuotojų akys buvo nukreiptos į ją. Keliautojai dar ir iš rankų iškrito bilietas, ir išgirdę garsą į ją vėl atsisuko visi prie laipinimo vartų esantys darbuotojai. „Kai pasilenkiau pakelti bilieto, nešiojamo kompiuterio forma ant mano nugaros staiga išryškėjo“, – aiškino moteris.

Baudos už tokią gudrybę ji negavo – tiesiog reikėjo sumokėti tą mokestį, kurio stengėsi išvengti – 60 Australijos dolerių.

Vėliau ji CNN aiškino, kad dėl tokio savo poelgio nejuto jokios gėdos. Priešingai – jautėsi „kieta“.

Dalis komentatorių jos instagrame kritikavo moterį už apgaulę, bet ji tikino nesijaučianti blogai dėl mėginimo išvengti mokesčio.

„Manau, moteris turi teisę daryti bet ką su savo kūnu, įskaitant ir suvaidinti nėštumą pasinaudojant kompiuterio laidais“, – sakė R.Andrews.

Savo straipsnyje „Escape“ ji netgi pareiškė, kad jeigu kada nors rankinis bagažas viršys leistiną normą, ji vėl griebtųsi tokio triuko, kad nereikėtų mokėti papildomai. Tik tuomet pasirūpintų, kad nebūtų paskutinė į lėktuvą einanti keleivė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje