Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naudinga žinoti: turistams skirtos kortelės Čekijoje garantuoja daugybę nuolaidų

Česky Krumlovas. Turistai Čekijoje
Lukáš Žentel nuotr. / Česky Krumlovas. Turistai Čekijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Čekija – ta kryptis, į kurią lietuviai vyksta visais metų laikais. Labai dažnai būtent į šią šalį suplanuojamos trumpesnės ar ilgesnės savarankiškos kelionės, kurių metu keliautojams itin aktualu taupyti. „CzechTourism“ sudarė sąrašą turistams skirtų kortelių, kurias įsigiję ir keliaudami po Čekiją galėsite gauti įvairių nuolaidų, taigi, ir sutaupyti.

Kaip rašo Čekijos turizmo atstovai, nusipirkę šias korteles jų savininkai gali pasinaudoti pigesniais arba net nemokamais įėjimais į muziejus, galerijas, pilis, rūmus bei gauti nuolaidas apgyvendinimui, restoranuose, sveikatingumo centruose, vandens parkuose, taip pat pigiau mokėti už kitas pramogas visai šeimai.

Prieš vykstant į Čekiją reikėtų iš anksto pasidomėti konkrečiame regione siūlomomis turistinėmis nuolaidų kortelėmis.

Štai populiariausios jų:

Olomouc Region Card www.olomoucregioncard.cz

Beskydy Card www.beskydycard.cz

Jeseníky Region Card www.jesenikyregioncard.cz

Harrachov Card www.harrachovcard.cz/index.php/cs

Karta Rokytnice Plus www.rokytniceplus.cz/en/

Pec pod Sněžkou Card www.pecpodsnezkou.cz/karta-hosta

Orlické Hory Card orlickakarta.cz

Český ráj Region Card www.cesky-raj.info/cs/region-cesky-raj/regionalni-karta-hosta

Těšínské Slezsko Region Card www.tscard.cz

Jizerky Card www.jizerske-hory.cz/en/host-card

Lipno Card www.lipno.info/lipnocard.html

Prague Card www.praguecard.com/index.php?lang=cz

Český Krumlov Card

www.ckrumlov.info/docs/cz/CK_CARD_20131205152059.xml

Karlovy Vary Card www.kvcard.cz/cz/karlovy-vary-city-card

Daugiau informacijos: www.czechtourism.com

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje