Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 14d. 09:53

Ne silpnų nervų žmonėms: po turistų kojomis suaižėjo apžvalgos aikštelė 400 m aukštyje

„SkyDeck“ apžvalgos balkonas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „SkyDeck“ apžvalgos balkonas

Tie, kas turi bent menkiausią aukščio baimę, Čikagos „Willis Tower“ dangoraižį dabar tikrai aplenks. Pirmadienį jame, 103 aukšte įrengtame stikliniame apžvalgos balkone „SkyDeck“, po turistų kojomis smulkiai suaižėjo grindys.

2009 m. „Willis Tower“ atvertas atnaujintas stiklinis apžvalgos balkonas „SkyDeck“, iš kurio lankytojai gali matyti fantastišką miesto panoramą. Net ne tik ją – galima ir matyti viską tiesiai po savo kojomis, nes grindys taip pat padarytos permatomos.

Balkonas įrengtas 412 m aukštyje, tad galima tik įsivaizduoti, kaip išsigando keli turistai, po kurių kojomis pradėjo trūkinėti stiklinės grindys.

Jesus Pintado, kuris čia lankėsi su šeima, „NBC Chicago“ pasakojo, kad laukė eilėje, kai išgirdo stiprų garsą. Kartu su juo buvę žmonės perbalo – visi atpažino, kad tai aižėjančio stiklo garsas.

Nors toks incidentas skamba baisiai, iš tiesų visi lankytojai balkone buvo saugūs. Anot „Willis Tower“ atstovų, įtrūkimai atsirado tik apsauginiame sluoksnyje. Jis buvo pakeistas jau pirmadienio naktį, ir antradienį lankytojai čia vėl galėjo užeiti.

„SkyDeck“ pagamintas iš geležies ir stiklo, kuris ypatingai apdorotas padidintam atsparumui. Balkonas gali išlaikyti iki 5 tonų svorį.

2014 m. jau buvo įvykęs panašus incidentas, išgąsdinęs lankytojus. Tuomet Alejandro Garibay pasakojo žurnalistams, kad kai su šeima atėjo į balkoną, pamatė aižėjančias grindis. Kai jie išsitraukė telefonus, kad visa tai nufilmuotų, buvo paprašyti nedelsiant palikti balkoną.

Per metus „SkyDeck“ aplanko apie 1,7 mln. žmonių.

Komentarai: 1
Temos: 2 Ilinojus Čikaga

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje