Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 26d. 16:35

Nufilmuota, kaip lokys slidinėjimo kurorte Rumunijoje vijosi slidininką

Nufilmuota, kaip lokys slidinėjimo kurorte Rumunijoje vijosi slidininką
Nufilmuota, kaip lokys slidinėjimo kurorte Rumunijoje vijosi slidininką

„Greičiau, greičiau! Skubėk, lokys tave vejasi“, – šaukė vienas slidinėjimo kurorto Rumunijoje lankytojas, pamatęs kraują stingdančią situaciją. Predeal kurorte, netoli Brasovo, lokys pradėjo vytis nuo kalno čiuožiantį slidininką.

Iš filmuotos medžiagos matyti, kad nuo kalno leidosi tik vienas slidininkas, o netoliese jam iš paskos bėgo galingas gyvūnas. Per sekundę žiauria nelaime galėjusią virsti situaciją saugiu atstumu stebėjo keltais į kalną besikeliantys kiti kurorto lankytojai.

Jie ir įspėjo slidininką, kad jį iš nugaros vejasi lokys. „Greičiau, greičiau! Skubėk, lokys tave vejasi! Greičiau! Dieve, neatsisuk“, – Rumunijos žiniasklaida cituoja, ką šaukė vienas liudininkas.

Laimei, slidininkas neprarado blaivaus proto net ir matydamas prie jo artėjantį žvėrį. Jis numetė savo kuprinę, kad nukreiptų laikinio gyvūno dėmesį. Viename iš internete išplitusių vaizdo įrašų matyti, kad tai pavyko – lokys sustojo pauostyti jam numesto daikto. Tuo metu slidininkas galėjo atitolti nuo gyvūno ir pasiekti saugią vietą. Jam nieko nenutiko.

VIDEO: Un schior a fost alergat de un urs pe pârtia din Predeal

Greitą vyro reakciją gyrė ir pareigūnai. Būtent pamatęs kuprinę, jis prarado susidomėjimą žmogumi.

Pareigūnai tądien gavo tris pranešimus apie netoli žmonių pastebėtus lokius. Dukart pranešimai gauti iš Clabucet kurorto, vienas – iš Predeal. Pareigūnai reagavo į pranešimus, tačiau jiems besiartinant gyvūnas pabėgo į mišką.

Rumunijoje gyvena didžiausia rudųjų lokių populiacija Europos Sąjungoje – jų čia priskaičiuojama apie 6 tūkst.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje