Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 18d. 12:27

Nuo 35 tūkst. Eur kainuojantys bilietai į 180 dienų kruizą aplink pasaulį iššluoti per parą

„MS Insignia“
„Oceania Cruises“ nuotr. / „MS Insignia“

Nors dabar visame pasaulyje dauguma kruizinių laivų stovi nuleistais inkarais, viena bendrovė per mažiau nei parą išpardavė bilietus į būsimą išskirtinę kelionę.

„Oceania Cruises“ suplanavo įspūdingą kruizą aplink pasaulį, kuris truks net 180 dienų. 2022 m. gruodį planuojama išplaukti iš Majamio jūrų uostų ir į jį grįžti tik po pusmečio.

Kruizų bendrovė paskelbė, kad vos pradėjus pardavinėti bilietus, jų neliko per mažiau nei 24 valandas. Net trečdalį bilietų įsigijo žmonės, kurie anksčiau nebuvo plaukę „Oceania Cruises“ laivais – anot bendrovės, tai rodo, jog keliautojai ieško naujų patirčių.

„Atsakas į mūsų epinę 2023 m. kelionę aplink pasaulį aiškiai rodo patyrusių keliautojų entuziazmą įsimintinoms kelionių patirtims“, – pranešime spaudai cituojamas bendrovės prezidentas Bobas Binderis.

„Nepaisant iššūkių, su kuriais šiandien susiduria pasaulis, keliautojai pakiliai nusiteikę ateičiai ir naudojasi naujomis galimybėmis“, – sakė jis.

„Oceania“ kruizas „Aplink pasaulį“ truks nuo 180 iki 218 dienų – priklausomai nuo to, kur keleivis įlips ar išlips. 2022 m. gruodžio 28 d. bus išplaukta iš Majamio, o 2023 m. sausio 15 d. – iš San Fransisko.

Plaukdami „MS Insignia“ laivu, keliautojai aplankys 96 uostus 33-ose šalyse, net tris dienas praleis prie Antarktidos krantų.

Bilietų kainos vienam asmeniui varijuoja nuo 41 599 iki 49 999 JAV dolerių (35 tūkst. – 41,5 tūkst. Eur).

„Oceania“ skelbia, kad itin didelės paklausos sulaukia ir 2022 m. planuojami kruizai Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Šiuo metu visi bendrovės laivai stovi dėl koronaviruso apribojimų. Planuojama, kad jie vėl išplauks šių metų gegužės mėnesį.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje