Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 21d. 16:26

Paauglė „instagramerė“ Lenkijoje nudaužė 200 metų senumo statulos nosį

Paauglė „instagramerė“ Lenkijoje nudaužė 200 metų senumo statulos nosį
Stop kadras / Paauglė „instagramerė“ Lenkijoje nudaužė 200 metų senumo statulos nosį

Socialiniuose tinkluose šlovės ieškantys jaunuoliai kartais savo tikslų siekia ir kvailiausiomis priemonėmis. Štai Lenkijos paauglė, siekdama dėmesio, suniokojo poros šimtų metų senumo skulptūrą. Tikslą pasiekė – dėmesio sulaukė net ir visame pasaulyje, tačiau ne tokio, kokio tikėjosi.

„Influencere“ ir „instagramere“ prisistatanti 18-metė Julia Slonska susilaukė pasmerkimo pasaulio žiniasklaidoje už 6 sekundžių vaizdo klipą, kurią „Instagram Stories“ paskelbė jos draugė. Įraše – kaip Dolina Szwajcarska parke Lenkijos sostinėje mergina su plaktuku nudaužia angelo statulos nosį.

J.Slonska prieš tokį veiksmą pasižiūri į kamerą, o jai skaldant nosį už kadro girdisi draugės juokas.

VIDEO: Stupid girl destroys 200 year old statue and posts it on instagram

Nors originalus vaizdo įrašas buvo greitai ištrintas, jis spėjo atrasti kelią į „Youtube“, o iš ten – į Europos, JAV, net Australijos žiniasklaidos priemones, kur baisimasi merginos poelgiu.

J.Slonska viešai atsiprašė už savo elgesį, aiškindama, kad labai to gailisi. „Aš tokia kvaila. Nesakysiu, kas mane paskatino, kodėl taip dariau, nes tai asmeniška, bet aš išties noriu visų atsiprašyti“, – teigė ji.

Nors mergina atsiprašė, taip lengvai ši istorija nebus pamiršta. Ar vietos pareigūnai dėl to imsis kokių nors veiksmų, dar neaišku, tačiau J.Slonska jau prarado kontraktą. Ji turėjo pasirodyti Lenkijos banko „mBank“ reklamos kampanijoje, tačiau agentūra jau atsisakė jos paslaugų.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

00:19
01:55
02:51

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje