Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 12d. 12:25

Pakilęs lėktuvas turėjo apsisukti – moteris oro uoste pamiršo kūdikį

Į „juodąjį“ sąrašą patenkančios skrydžių bendrovės turi vienokių ar kitokių saugumo problemų
123rf.com / Lėktuvas

Saudo Arabijoje pakilęs lėktuvas netrukus apsisuko ir vėl nusileido tame pačiame oro uoste – pasirodė, kad moteris terminale paliko savo kūdikį.

Orlaivis iš Džidos pakilo skrydžiui į Kvala Lumpūrą. Netrukus lakūnas dėl neįprastos priežasties dispečerių paprašė leidimo apsisukti ir grįžti į oro uostą.

Viena keleivė įgulos narius informavo, jog pamiršo savo vaiką – kūdikis esą buvo paliktas prie laipinimo vartų. Moteris reikalavo nedelsiant grįžti ir sakė negalinti tęsti skrydžio.

VIDEO: راكبة نسيت طفلها في المطار

Vaizdo įrašas su pokalbiu tarp piloto ir dispečerių buvo paskelbtas „Youtube“ portale. „Telydi mus Dievas. Ar galim grįžti, ar ką“, – įraše girdimas lakūnas. Keista priežastis tikriausiai kiek išmušė darbuotoją iš vėžių – girdima, kaip jis šią informaciją perduoda kitiems.

Dispečeris netgi paprašo pakartoti prašymą, į tai lakūnas atsako: „Aš jums sakau – keleivė paliko savo vaiką terminale ir atsisako tęsti skrydį“.

„Gerai, grįžkite prie vartų, – jam pasakoma. – Tai visiškai nauja mums!“.

Daugiau informacijos nėra pateikiama.

Tai pakankamai retas atvejis, kai lėktuvui leidžiama apsisukti jau pakilus ne dėl techninių arba ne dėl su sveikata susijusių priežasčių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje