Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 12d. 12:25

Pakilęs lėktuvas turėjo apsisukti – moteris oro uoste pamiršo kūdikį

Į „juodąjį“ sąrašą patenkančios skrydžių bendrovės turi vienokių ar kitokių saugumo problemų
123rf.com / Lėktuvas

Saudo Arabijoje pakilęs lėktuvas netrukus apsisuko ir vėl nusileido tame pačiame oro uoste – pasirodė, kad moteris terminale paliko savo kūdikį.

Orlaivis iš Džidos pakilo skrydžiui į Kvala Lumpūrą. Netrukus lakūnas dėl neįprastos priežasties dispečerių paprašė leidimo apsisukti ir grįžti į oro uostą.

Viena keleivė įgulos narius informavo, jog pamiršo savo vaiką – kūdikis esą buvo paliktas prie laipinimo vartų. Moteris reikalavo nedelsiant grįžti ir sakė negalinti tęsti skrydžio.

VIDEO: راكبة نسيت طفلها في المطار

Vaizdo įrašas su pokalbiu tarp piloto ir dispečerių buvo paskelbtas „Youtube“ portale. „Telydi mus Dievas. Ar galim grįžti, ar ką“, – įraše girdimas lakūnas. Keista priežastis tikriausiai kiek išmušė darbuotoją iš vėžių – girdima, kaip jis šią informaciją perduoda kitiems.

Dispečeris netgi paprašo pakartoti prašymą, į tai lakūnas atsako: „Aš jums sakau – keleivė paliko savo vaiką terminale ir atsisako tęsti skrydį“.

„Gerai, grįžkite prie vartų, – jam pasakoma. – Tai visiškai nauja mums!“.

Daugiau informacijos nėra pateikiama.

Tai pakankamai retas atvejis, kai lėktuvui leidžiama apsisukti jau pakilus ne dėl techninių arba ne dėl su sveikata susijusių priežasčių.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

RESTA 2019

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje