Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskutinė galimybė tapti „Misija Sibiras‘10“ dalyviu!

Šeštadienio popietę iš Vilniaus geležinkelio stoties išlydėta antroji šių metų projekto „Misija Sibiras“ grupė.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Projekto „Misija Sibiras“ dalyviai
Šaltinis: 15min
0
A A

Liko tik trys dienos iki Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) rengiamo projekto „Misija Sibiras’10” dalyvių atrankos pabaigos.

Visi, norintys ir galintys šią vasarą su ekspedicija vykti į lietuvių tremties ir kalinimo vietas Sibire, turėtų paskubėti pildyti dalyvio anketą. Atranka vyks tik iki gegužės 28 dienos!

Dalyvio anketą rasite tinklalapyje www.misijasibiras.lt. Komisija, įvertinus ir atrinkusi geriausiai užpildytas anketas, birželio 1 d. paskelbs asmenis, kurie bus kviečiami į antrąjį projekto etapą – bandomąjį žygį Dzūkijoje.

Bandomasis žygis vyks birželio 12–13 dienomis, jo metu atrinktieji dalyviai keliaus į Dzūkijos miškus, kur stengsis įveikti numatytą maršrutą bei turės galimybę susipažinti su ekspedicijos metu laukiančiomis sąlygomis, pabendrauti su buvusiais projekto dalyviais.

Aštuntoji projekto ekspedicija šių metų liepos 1–16 d. išvyks į Sverdlovsko sritį (Rusijos Federacija) tvarkyti lietuvių kapines, lankyti tremties vietas bei susitikti su vis dar Sibire gyvenančiais tautiečiais.

„Kviečiame paskutine galimybe pasinaudoti visus, norinčius ir galinčius netradiciniu būdu išreikšti savo pilietiškumo ir patriotiškumo jausmą tėvynei. Tai bus ne tik iššūkių kupina ekspedicija, bet ir visam Lietuvos jaunimui sektinas pavyzdys“, – sako LiJOT prezidentas Šarūnas Frolenko.

Nuo 2006–ųjų metų LiJOT jau surengė septynias patriotiškų ir motyvuotų piliečių ekspedicijas į Rusijos Federaciją ir Kazachstano Respubliką, kurių metu sutvarkė apie 70 lietuviškų kapinių, susitiko su vietoje gyvenančiais lietuviais ir lietuvių bendruomenėmis. Susipažinti su ankstesnių metų projekto dalyvių įspūdžiais bei ekspedicijų rezultatais galima tinklalapyje www.misijasibiras.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje