Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 04, 13:39

Pavojingas incidentas JAV: keleivis išlipo ant tebejudančio lėktuvo sparno

Pavojingas incidentas įvyko Majamio oro uoste – keleivis atsidarė avarinio išėjimo duris ir išlipo ant lėktuvo sparno.
Pavojingas incidentas JAV: keleivis išlipo ant tebejudančio lėktuvo sparno
Pavojingas incidentas JAV: keleivis išlipo ant tebejudančio lėktuvo sparno / Stop kadras

Toks akibrokštas įvyko praėjusią savaitę, kai iš Kolumbijos atskridęs „American Airlines“ orlaivis nutūpė oro uoste ir judėjo vartų link.

Nekantrus keleivis pats atidarė avarinio išėjimo duris ir išlipo ant lėktuvo sparno. Tai įvyko orlaiviui dar judant oro uoste.

Skrydžio įgula bandė jį priversti grįžti atgal į lėktuvą, tačiau vyras jų neklausė.

Galiausiai teko įsikišti policijos pareigūnams, kuriems pavyko jį priversti nulipti, ir tuomet keleivis buvo sulaikytas.

Kol kas neaišku, koks buvo vyriškio pasiteisinimas dėl šio pavojingo incidento. Pranešta tik tiek, kad jam reikėjo medicinos pagalbos, jis buvo išgabentas į ligoninę.

JAV Federalinė aviacijos administracija teigia, kad jiems nerimą kelia išaugęs nepaklusnių keleivių skaičius lėktuvuose. Nuo šių metų pradžios buvo užfiksuota beveik 4,5 tūkst. incidentų. Paprastai per metus tokių būdavo 100–150.

Kad keleivis išliptų ant lėktuvo sparno – irgi, deja, ne naujiena. Praėjusių metų pabaigoje Las Vegase vyras užsiropštė ant kilti besiruošiančio lėktuvo sparno.

Stop kadras/Vyras užsiropštė ant kilti besiruošiančio lėktuvo sparno
Stop kadras/Vyras užsiropštė ant kilti besiruošiančio lėktuvo sparno

Dar anksčiau taip pat buvo rašyta apie moterį ant lėktuvo sparno. Po nusileidimo karščio keleivinio lėktuvo salone neištvėrusi moteris atidarė avarinį išėjimą ir pro duris išlipo atsivėsinti ant orlaivio sparno. Ji buvo sulaikyta. Dėl to ji buvo įtraukta į skrydžių bendrovių „juoduosius sąrašus“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje