Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 23d. 15:00

Po masinio turistų apnuodijimo Egipte uždaromi viešbučiai, atimamos žvaigždutės

Viešbutis Egipte
123rf.com nuotr. / Viešbutis Egipte
Po to, kai pusšimtis turistų apsinuodijo Egipto viešbutyje ir buvo hospitalizuoti, šalies Turizmo ministerija ėmėsi Hurgados, Šarm aš Šeicho ir kitų kurortų viešbučių patikrinimo. Dėl higienos normų neatitikimo jau teko uždaryti 18 jų.

Kaip rašo atorus.ru, inspektoriai jau patikrino daugiau nei 500 turistams apgyvendinimo paslaugas teikiančių vietų. Pietų Sinajaus provincijoje (Šarm aš Šeiche ir Dahabe) buvo uždaryti 3, Raudonosios jūros provincijoje (Hurgadoje, Marsa Alame) – 6 viešbučiai. Dar devyniems viešbučiams nurodyta užsidaryti dėl netinkamų sanitarinių sąlygų maitinimo vietose.

Darbą sustabdyti turėjo nebrangūs 3 ir 4 žvaigždučių viešbučiai. Norėdami atnaujinti veiklą ir atgauti licencijas, jie turės ištaisyti inspektorių nurodytus dalykus bei iš naujo būti patikrinti.

Be to, patikrinimų metu buvo sumažintas žvaigždučių skaičius 30-iai viešbučių. Pietų Sinajuje dėl prastos paslaugų kokybės žvaigždučių neteko 13 vietų, Raudonosios jūros provincijoje – 17.

Žvaigždučių neteko septyni 5* viešbučiai, dvylika 4*, aštuoni 3* ir du 2*.

Egipto turizmo ministerija pranešė ketinanti į patikrinimus įtraukti ir užsienio ekspertus iš tarptautinių šios srities organizacijų, o patikrinimus vykdyti reguliariai.

Be to, kiekviename viešbutyje atsiras kokybės kontrolierius, kurio pareiga bus užtikrinti, kad čia suteikiamos visus sanitarinius ir higienos standartus atitinkančios paslaugos bei jos yra tinkamos kokybės.

Prieš kelias savaites Hurgadoje kilo skandalas dėl masinio turistų apsinuodijimo „AMC Royal“ viešbutyje. Paskutinėmis spalio dienomis į ligoninę pateko 29 turistai iš Rusijos, 14 estų ir 4 keliautojai iš Čekijos.

Tyrimą pradėjo netgi Egipto generalinė prokuratūra, šalies premjeras pažadėjo, kad pažeidėjai sulauks baudų. Apklausti medikai, apsinuodiję turistai ir kiti viešbučio svečiai, kurie taip pat vakarieniavo restorane, tačiau neapsinuodijo.

Buvo sulaikyti du darbuotojai – virėjas ir už maistą bei gėrimus atsakingas direktoriaus pavaduotojas. Pats direktorius trims mėnesiams nušalintas nuo darbo, o viešbutis uždarytas neribotam laikui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

25:11
10:24
04:58

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje