Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 17, 07:08

Populiari oro linijų bendrovė privertė keleivę laukti 3 mėnesius, kol ši atgaus pamestą bagažą

Australijoje įsikūrusi bendrovė „Qantas“ buvo kritikuojama dėl lėto klientų bagažo atsiėmimo, rašoma „The Sun“.
Bagažas
Bagažas / 123RF.com nuotr.

Moteris atskleidė, kaip dingus jos lagaminui, ji liko be 1300 Australijos dolerių.

Emmai Bradley, kai ji nusileido Perte pasimatyti su šeima, oro linijų darbuotojai pasakė, kad jos lagaminas buvo paliktas Singapūre pakeliui iš Jungtinės Karalystės.

Prireikė trijų mėnesių, kol lagaminas jai buvo grąžintas, o per tą laiką jai buvo pasiūlyta tik 120 Australijos dolerių kompensacija.

Dienraščiui „The Guardian“ ji pasakojo: „Mėnesį namuose kiekvieną savaitę skambindavau į „Qantas“, jie man sakydavo: „Jūs skambinote ne į tą skyrių“, o aš sakydavau: „Tai numeris, kuriuo man liepė skambinti“.

123RF.com nuotr. / Pamestas bagažas
123RF.com nuotr. / Pamestas bagažas

Be to, E.Bradley kelis kartus vyko į Perto oro uostą ir bandė asmeniškai pasikalbėti su „Qantas“ darbuotoju.

Praėjus dviem mėnesiams po grįžimo į Jungtinę Karalystę su ja susisiekė oro linijos atstovai ir pranešė, kad krepšys buvo rastas ir bus pristatytas jos tėvų adresu Perte.

E.Bradley prisiminė: „Aš atsakiau: „Ne, aš esu Kardife“. Po to jis mane pasiekė per 24 valandas.“

Apie pinigus, kuriuos ji buvo priversta išleisti ir dėl kurių bando reikalauti kompensacijos, ji pridūrė: „Tiesiog apmaudu, man tie pinigai praverstų – dujos ir elektra yra tokie brangūs.“

123RF.com nuotr. / Bagažas
123RF.com nuotr. / Bagažas

Aviakompanijos atstovas spaudai sakė: „Qantas“ netinkamai tvarkomo bagažo skaičius šiuo metu yra 5 iš 1000 vietinio susisiekimo maršrutuose ir 6 iš 1000 tarptautinio susisiekimo maršrutuose. Prieš kovidą šis rodiklis buvo 5 iš 1000.“

Aviakompanija teigė, kad iš dalies problema buvo ta, kad tam tikrose klientų kelionių atkarpose dalyvavo kitos oro transporto bendrovės.

Aviakompanija teigė, kad iš dalies problema buvo ta, kad tam tikrose klientų kelionių atkarpose dalyvavo kitos oro transporto bendrovės.

Atstovas spaudai sakė: „Vienu atveju bagažas buvo prarastas kitoje oro linijų bendrovėje prieš jiems persėdant į „Qantas“ skrydį. Kitu atveju buvo padaryta bilietų išdavimo klaida, dėl kurios bagažas negalėjo atvykti į jungiamąjį skrydį.

„Praėjusį mėnesį grąžinome bagažą poniai E.Bradley ir toliau dirbame dėl moters iš Naujosios Zelandijos bagažo grąžinimo.

„Susisieksime su klientėmis, kad atsiprašytume už nepatogumus ir aptartume jų pretenzijas.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje