Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 10d. 11:20

Romos Kalėdų eglę sunku atpažinti – iš nupešioto ančiuko virto pasakiška žaliaskare

Romos Kalėdų eglė
„Scanpix“ nuotr. / Romos Kalėdų eglė

Po nekokios pradžios, kai statoma Romos Kalėdų eglė susilaukė pašaipų, šeštadienį ją buvo sunku atpažinti. Žaliaskarė įžiebimo ceremonijoje jau buvo kaip iš pasakų – aukšta, idealios formos ir gausiai dekoruota.

Šeštadienio vakarą Romos merė Virginia Raggi įžiebę pagrindinę Italijos sostinės eglę, kurią remia „Netflix“.

Eglę nušvito 60 tūkst. LED lempučių, ji dekoruota daugiau nei 500 žaisliukų. Skelbiama, kad „Netflix“ ji kainavo 376 tūkst. eurų.

20 metrų medis savaitės pradžioje buvo tapęs pašaipų objektu. Iš šalies šiaurės atgabentai eglei prieš transportavimą buvo nugenėtos didžiosios šakos. Miestiečiai ją bemat pakrikštijo „Spelacchio #2“ (italų kalba šis žodis reiškia „plika“, „nusususi“).

Numeris 2 – nes praėjusių metų Kalėdų eglė buvo tikras fiasko. 2017 m. medis nudžiūvo ir numetė savo spyglius praėjus dviem savaitėms po to, kai buvo pastatytas.

Šiemet už eglės pastatymą atsakinga įmonė gyventojus ramino, kad šakos nors ir buvo nukarpytos dėl logistikos, žaliaskarė įžiebimo ceremoniją atrodys nuostabiai. Ginčytis, matyt, sunku – šeštadienį pristatyta kone idealios formos eglė, išpuošta raudonomis dekoracijomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje