TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijoje – nauja propagandos kampanija: visi – į Krymą

Krymo pusiasalis buvo lankomas turistų
123rf.com nuotr. / Krymo pusiasalis buvo lankomas turistų
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos Valstybės Dūmos deputatai entuziastingai ėmė vykdyti premjero Dmitrijaus Medvedevo pageidavimą paversti Krymą „valdiško turizmo centru“. Į nuo Ukrainos atplėštą ir Rusijos aneksuotą Krymą viliojami ir paprasti Rusijos gyventojai. Kai kurie darbdaviai net pasiryžę apmokėti jų išlaidas.

Valdančiosios partijos deputatai jau gavo slaptą nurodymą atostogauti Kryme, o komunistai siūlo tokį nurodymą duoti visoms parlamentinėms partijoms.

Visi – į Krymą

Partijos „Vieninga Rusija” atstovas Sergejus Neverovas frakcijos posėdyje paskelbė pasiūlymą deputatams vykti atostogauti į Krymą. Politikas pareiškė, kad į Krymą atostogauti važiuos su visa šeima ir pasiūlė kolegoms prisidėti.

„Mes pradedame informacinę kampaniją „Mes – į Krymą! Kas su mumis?“ – laikraščiui „Nezavisimaja gazeta“ papasakojo deputatė Olga Batalina.

Leidinys tvirtina, kad „Vieningosios Rusijos“ deputatai gavo neviešą nurodymą vieną ar dvi savaites atostogų praleisti ne kur kitur, o Kryme. Tačiau ne visi partijos atstovai liko patenkinti tokiu pasiūlymu. Deputatas Borisas Reznikas nepanoro dėl Krymo atsisakyti iš anksto suplanuotos šeimos išvykos prie Amūro.

„Vieningosios Rusijos“ deputatai gavo neviešą nurodymą vieną ar dvi savaites atostogų praleisti ne kur kitur, o Kryme. Tačiau ne visi partijos atstovai liko patenkinti tokiu pasiūlymu.
 

Tuo tarpu komunistai rengiasi kreiptis į kitų frakcijų kolegas ir pakviesti juos atostogauti naujosiose Rusijos teritorijose.

Žada apmokėti net dalį išlaidų

Iškeltą užduotį vykdo ne tik Maskvos politikai. Udmurtijos respublikos valdžia dar praėjusią savaitę savo regiono gyventojams pasiūlė vasaros atostogas praleisti Kryme.

„Manau, reikia Udmurtijos mokinių atostogas organizuoti Kryme. Tegul vaikai pailsės stovyklose prie Juodosios jūros. Manau, kad didžiausia parama Krymo gyventojams bus, jei kuo daugiau rusų šiemet važiuos atostogauti į Krymą“ – „RIA Novosti“ cituoja Udmurtijos parlamento pirmininką Vladimirą Nevostrujevą.

Tuo tarpu Toljačio telekomunikacijų kompanija „InfoLada“ pažadėjo savo darbuotojų šeimoms, nusprendusioms savaitę praleisti Kryme, apmokėti kelionės išlaidas ir vaikų kelialapius.

Kompanija taip pat ragina ir kitus miesto verslininkus skatinti savo darbuotojus ilsėtis Kryme.

D.Medvedevo užduotis: skraidinti į Krymą pigiai

Šio turistinio sezono likimas kelia didelį nerimą Krymo gyventojams. Dėl Rusijos karinės agresijos ir Krymo aneksijos turizmo agentūros atšaukė savo planus, o Krymo viešbučiai, sanatorijos, restoranai liko be poilsiautojų. Pajamos iš turizmo sudaro didelę dalį Krymo biudžeto, turizmo srityje dirba daug pusiasalio gyventojų.

D.Medvedevas pareiškė, jog Vyriausybei iškėlė užduotį smarkiai sumažinti ekonominės klasės bilietų kainas skrydžiams į Krymą.

Naujoji Krymo valdžia paskelbė, kad turistus bandys privilioti visais įmanomais būdais, taip pat ir didelėmis nuolaidomis.

„Rusų turistai gaus kokybišką produktą, kuriame bus viskas vienoje vietoje: bilietai, sutikimas, pristatymas, suvenyrai, ekskursijos. Dabar turistams reikia būtent tokio paslaugų komplekto“, – portalui „Novosti Kryma“ sakė Krymo respublikos kurortų ir turizmo ministrė Jelena Jurčenko.

Per savo vizitą į Krymą Rusijos premjeras D.Medvedevas pareiškė, jog Vyriausybei iškėlė užduotį smarkiai sumažinti ekonominės klasės bilietų kainas skrydžiams į Krymą iš kitų Rusijos regionų.

Perspektyvos – niūrios

Tačiau ekspertai abejoja, ar Krymas sugebės šiemet pritraukti daug turistų. Turizmo rinkos specialistai mano, kad šių metų atostogų sezonas Kryme jau sužlugdytas.

Vasaros sezono metu Krymo viešbučiai, poilsio bazės ir pensionatai bus užpildyti tik 20 procentų.

Pagal išankstinius pardavimus, per gegužės šventes ir vasaros sezono metu Krymo viešbučiai, poilsio bazės ir pensionatai bus užpildyti tik 20 procentų. Liepai ir rugpjūčiui kol kas rezervuota tik 10 procentų numerių, praneša „Novosti Kryma“.

Kol kas Krymo viešbučiai turistams negali pasiūlyti gerų kainų. Viešbučių rezervavimo internetu tinklalapio Oktogo.ru duomenimis, gegužės 25 dieną turistams, kurie atvyksta savarankiškai, parai išsinuomoti viešbučio kambarį siūloma vidutiniškai už 2800 Rusijos rublių (apie 200 litų). Travel.ru praneša, kad Rusijos Krasnodaro krašte viešbučio kambarys kainuoja maždaug 100 rublių (apie 7 litus) pigiau, be to, ir susisiekimas daug geresnis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje