Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 14d. 14:20

„Ryanair“ keleiviui, grasinusiam visus išžudyti, uždrausta skraidyti šiomis oro linijomis

„Ryanair“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Ryanair“

Airijos avialinijų „Ryanair“ keleivis sulaukė draudimo visam gyvenimui – jis negalės niekada pasinaudoti bendrovės paslaugomis. Tokia nuobauda jam skirta už pavojingos situacijos lėktuve sukėlimą – vyras grasino visus išžudyti ir atidaryti orlaivio duris.

Vyras, kurio pavardė neatskleidžiama, gegužės 4 d. skrido iš Mančesterio į Gan Kanariją. Skrydžio metu jis tapo agresyvus, užgauliojo kitus keleivius, skrydžio įgulos narius, pradėjo mėtyti daiktus ant žemės, rašo „The Sun“.

Liudininkė pasakojo, kad vyras pačiupo ugnies gesintuvą nuo sienos ir grasino juo trenkti „Ryanair“ darbuotojai. Moters teigimu, emocijų nevaldantis vyras taip pat bandė atidaryti orlaivio duris, užsipuolė ir ją – nuplėšė jai nuo rankos laikrodį, o jos sesei įkando į ranką.

Į pagalbą įgulai atskubėjo kiti keleiviai, kurie kartu sutramdė vyrą. Kelionė dar tęsėsi apie 45 minutes.

Įraše iš orlaivio girdėti, kaip sutramdytas vyras toliau svaidosi keiksmais. „Aš užmušiu jus visus“, – girdimi jo žodžiai. „Manai, kad tai juokinga? Aš tiesiogine tų žodžių prasme sudeginsiu tavo namą. Aš tau pažadu“, – taip pat grasino vyras.

Nusileidusį lėktuvą Ispanijoje pasitiko policija.

„Ryanair“ patvirtino, kad įgula įspėjo Ispanijos policiją dėl neramumų lėktuve. „Šiam keleiviui yra uždrausta dar kada nors skristi „Ryanair“, ir situacija rūpinasi vietos policija“, – teigė avialinijų atstovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:36
01:48
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje