Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 14d. 14:47

„Ryanair“ orlaivį ir įgulą priglaudęs Kauno oro uostas: „Šie pokyčiai keleiviams labai naudingi“

„Ryanair“ bazės Kauno oro uoste atidarymas
Aliaus Koroliovo nuotr. / „Ryanair“ bazės Kauno oro uoste atidarymas

Nuo liepos 14-osios Tarptautiniame Kauno oro uoste leisis daugiau pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ lėktuvų, čia dirbs ir daugiau įmonės darbuotojų, nes į Kauną iš Danijos sostinės Kopenhagos nuspręsta perkelti vieną iš „Ryanair“ bazių.

Žinia, kad „Ryanair“ ketina uždaryti bazę Kopenhagoje ir planuoja ją perkelti į Kauną, sulaukė nemažos reakcijos. Netrūko ir gandų, jog tai nėra tiesa, nes pigių skrydžių bendrovės vadovai tiesiog blefuoja norėdami pasiekti, jog neįvyktų planuojamas profesinės sąjungos streikas.

Indrė Baltrušaitienė
Asmeninio albumo nuotr./ Indrė Baltrušaitienė

Lietuvos oro uostų komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Baltrušaitienė, atstovaujanti ir Kauno oro uostui, 15min.lt patvirtino, jog tai – ne kalbos.

Nuo antradienio Kauno oro uoste, esančiame Karmėlavoje, bazuojasi „Boeing 737“ lėktuvas, vykdantis skrydžius tarp Kauno ir Kopenhagos. Čia apsistos ir visa jo įgula – lakūnai ir skrydžių palydovai.

„Ryanair“ lėktuvų bazė Kauno oro uoste veikia jau keleri metai ir ji buvo pirmoji šios oro bendrovės bazė Rytų Europoje. Dabar į ją perkeliamas dar vienas oro bendrovės bazinis lėktuvas, kuris iš esmės „nakvos“ Kauno oro uoste, ne Kopenhagoje. Su šiuo naujuoju lėktuvu mūsų oro uoste iš viso bus trys „Ryanair“ baziniai lėktuvai“, – sakė I.Baltrušaitienė.

Pasak jos, Kauno oro uostui, kaip ir visoms jame veikiančios įmonėms, priimti dar vieną bazinį lėktuvą yra naudinga.

„Ryanair“ Kauno oro uoste taip pat turi savo lėktuvų priežiūros angarą, kuriame aptarnaujamas bus ir šis „Boeing 737“ lėktuvas.

„Kalbant apie keleivius, kurie yra pagrindinė oro linijų tikslinė auditorija, jiems ši žinia gali būti tik teigiama, nes nuo liepos 15 dienos bus pradėti skrydžiai nauju maršrutu Kaunas-Kopenhaga. Pirmasis skrydis numatytas 6.15 val.

Šiuo konkrečiu atveju mes, galima sakyti, ištiesėme pagalbos ranką savo partneriui oro bendrovei „Ryanair“ ir padėjome operatyviai suorganizuoti lėktuvo bazės perkėlimą.

Keleiviams pagrindinė nauda yra ta, kad dabar keliauti jie galės pačiu patogiausia laiku.

Tarkime, kilus poreikiui aplankyti Kopenhagą verslo reikalais bus galima tai padaryti per dieną: anksti išskridę iš Kauno atgal galėsite parvykti tos pačios dienos vakare.

Tikimės, kad naujuoju maršrutu pasinaudoti galės ne vien kauniečiai“, – kalbėjo Kauno oro uosto atstovė.

I.Baltrušaitienė priminė, kad bendrovė „Ryanair“ pastaruoju metu labai sparčiu tempu išplėtė savo veiklos apimtis Kauno oro uoste – pranešė apie du naujus maršrutus į Daniją ir Izraelį bei perkėlė bazinį lėktuvą.

„Šiuo konkrečiu atveju mes, galima sakyti, ištiesėme pagalbos ranką savo partneriui oro bendrovei „Ryanair“ ir padėjome operatyviai suorganizuoti lėktuvo bazės perkėlimą. Toks rezultatas išties labai džiuginantis. Derėtų nepamiršti ir fakto, kad Kopenhaga nuo ryt bus pasiekiama iš visų trijų Lietuvos oro uostų: Vilniaus, Kauno ir Palangos“, – kalbėjo I.Baltrušaitienė.

Temos: 1 Oro uostas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje