Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 20d. 06:49

Siaubo minutės: 9 km staiga žemyn smigusio lėktuvo keleiviai spėjo atsisveikinti ir su artimaisiais

„Delta Air Lines“ lėktuve
„Twitter“ nuotr. / „Delta Air Lines“ lėktuve

Avialinijų „Delta Air Lines“ keleiviai skrydį iš Atlantos į Fort Loderdeilį veikiausiai prisimins visą gyvenimą. Staiga žemyn smigęs orlaivis devynis kilometrus pažemėjo vos per septynias minutes, išsigandę keleiviai tuo tarpu spėjo ir atsisveikinti su artimaisiais, praneša „The Independent“.

Iš Atlantos į Fort Loderdeilį Floridoje skridę keleiviai dėl staiga žemyn smigusio lėktuvo patyrė nemenką išgąstį. Apie patirtą košmarą lėktuve jie dalijosi tviteryje.

„Telaimina Dievas lėktuvo kapitoną ir visą įgulą. Aš parašiau savo žmonai ir tėčiui, kad myliu juos. Pasakiau mamai, kad ją myliu ir apkabinau sūnų“, – savo tviteryje rašė vienas lėktuvo keleivių.

Jis pasidalino nuotrauka, kas tą akimirką dėjosi lėktuvo kabinoje. Nuotraukoje matyti žemyn nuleistos deguonies kaukės.

Kitų keleivių teigimu, viena iš lėktuvo stiuardesių nuolatos kartojo nepanikuoti.

„Akivaizdu tai buvo siaubingas momentas, daugeliui išsigandusių žmonių buvo labai sunku kvėpuoti. Tvyrojo tikras chaosas“, – rašė dar vienas lėktuvo keleivis Harrisas Dewoskinas.

„Gyvybė yra labai trapi. Tad tos 60–90 sekundžių, kuomet net nežinojome, kas dedasi, mums atrodė lyg paskutinės gyvenime“, – pridūrė jis.

Skrydžių sekimo portalo „Flight Aware“ duomenys rodo, kad 38-ą skrydžio minutę lėktuvas iš 11,5 km aukščio nusileido į 3 km aukštį – ir tai įvyko vos per 7 minutes.

Vėliau lėktuvas buvo nukreiptas į Tampos oro uostą.

Kaip vėliau incidentą apibūdino „Delta Air Lines“, tai buvo „kontroliuojamas nusileidimas“. O į Tampos oro uostą lėktuvas buvo nukreiptas dėl saugumo.

„Atsiprašome savo keleivių dėl patirtų nepatogumų skrendant lėktuvu iš Atlantos į Fort Loderdeilį, kuris buvo nukreiptas į Tampos oro uostą dėl atsargumo ir saugiai nusileido, nepaisant slėgio netolygumo kabinoje“, – „The Independent“ sakė avialinijų atstovas.

Anot jo lėktuvą šiuo metu apžiūri technikai.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje