Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 10d. 14:43

Slaptos JAV oro linijos ieško palydovo skrydžiams į „Area 51“

„Janet“ orlaivis
„Wikimedia Commons“ nuotr. / „Janet“ orlaivis

Vienas įdomiausių darbo skelbimų pasaulyje šiomis dienomis pasirodė JAV – Las Vegase ieškoma palydovo avialinijoms, kurios oficialiai netgi neegzistuoja, rašo „USA Today“.

Skelbimas pasirodė AECOM puslapyje, kurių lėktuvai skraido iš nuošalaus ir itin saugomo terminalo McCarrano oro uoste Las Vegase.

Visa informacija apie avialinijas „Janet“ yra griežtai įslaptina – JAV valdžia net oficialiai nepripažįsta, kad jos egzistuoja. Manoma, kad jos priklauso JAV karinėms oro pajėgoms.

Šių oro linijų lėktuvai naudoja radijo šaukinį „Janet“, kuris net neaišku, ką reiškia. Juokais svarstoma, kad tai – angliškos frazės „Tiesiog dar vienas neegzistuojantis terminalas“ (angl. Just Another Non-Existent-Terminal) trumpinys. Bet greičiau realesnis variantas, kad jis reiškia „Bendrą oro tinklą darbuotojų transportavimui“ (angl. Joint Air Network for Employee Transportation).

NASA/Wikimedia.org nuotr./„Area 51“ vaizdas iš kosmoso
NASA/Wikimedia.org nuotr./„Area 51“ vaizdas iš kosmoso

Oro linijų „Boeing 737-600“ lėktuvai – balti, su ryškia raudona juosta. Manoma, kad jos gali turėti ir daugiau mažesnių orlaivių. Juos, pastatytus terminale, galima matyti atskrendant į Las Vegaso oro uostą – jeigu žinai, kur nukreipti žvilgsnį.

Kur yra skraidoma iš Las Vegaso – tiksliai neaišku. JAV manoma, kad „Janet“ lėktuvais yra skraidinami darbuotojai į „Area 51“ – ypač slaptą karinę bazę Nevadoje – ir kitas įslaptintas vietoves JAV.

Nors apie darbą atskleidžiama nedaug, skelbime bent jau aišku, koks turi būti tinkamas kandidatas šiai pozicijai užimti. Tarp kitų reikalavimų nurodoma, kad jie turi būti gebėti šaltakraujiškai ir greitai tvarkytis neįprastose situacijose – įskaitant sudėtingas oro sąlygas, turbulenciją, skrydžių atidėjimus, orlaivių užgrobimus ar grasinimus susprogdinti.

Taip pat pageidaujama, kad kandidatas jau turėtų leidimą dirbti su slapta medžiaga.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje