Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2022 09 08, 08:01

Šokiruojanti akimirka: Indijoje nukrito atrakcionas su žmonėmis – sužeista 50

Siaubingas atsitikimas įvyko sekmadienį Mohalio mieste, Indijoje, Dašeros mugėje, rašoma „The Sun“.
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka / 123RF.com nuotr.
Temos: 2 Indija Atrakcionai

Manoma, kad per incidentą buvo sužeista ir į ligoninę nuvežta 50 žmonių, įskaitant vaikus.

Socialiniuose tinkluose pasidalytame vaizdo įraše matyti, kaip besisukantis ratas sukasi, po to šiek tiek pakrypsta į vieną pusę ir nukrenta ant platformos.

Prie atrakciono pririšti žmonės svyra, vieno žmogaus kūnas nuo smūgio stipriai suposi, o kiti, kaip teigiama, išsilaisvino iš sėdynių.

Po įvykio filmuotoje medžiagoje matyti, kaip panikos apimti liudininkai rūpinasi sužeistaisiais, įskaitant moterį, prižiūrinčią ant žemės gulintį vaiką.

Vietos policijos pareigūnas teigė, kad organizatoriai elgėsi „aplaidžiai“, taip pat pranešė, kad mugėje nebuvo greitosios pagalbos automobilių.

Vyksta tyrimas.

Kitos atrakcionų avarijos

Daugybė žmonių buvo sužeisti, kai Italijos Palmos Kampanijos mieste esančioje atrakcionų mugėje sugedo sūpynių karuselė.

Kitas nelaimingas atsitikimas įvyko Atatiurko parke Antalijoje, pietvakarių Turkijoje, kai ore sulūžo supuoklinis atrakcionas.

Dar 6 žmonės, įskaitant 3 vaikus, buvo nuvežti į ligoninę po to, kai Šiaurės Airijoje esančiame „Planet Fun“ atrakcionų parke atrakcionas tapo nevaldomas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje