Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 04 27, 12:09

„Travel planet“ klientai iš Lietuvos, keliaujantys Tibete, Nepale ir Butane, pakeitė maršrutą

Šiuo metu viena „Travel planet“ keliautojų grupė (11 keliautojų ir kelionės vadovė) keliauja maršrutu Tibetas-Nepalas-Butanas. Kelionių agentūra „Travel planet“ praneša, kad keliautojai yra saugūs ir nenukentėjo dėl žemės drebėjimo Himalajų regione. Dėl įvykusio žemės drebėjimo agentūra pakeitė maršrutą.
Nepalas po galingo žemės drebėjimo
Nepalas po galingo žemės drebėjimo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Buvo atšaukta kelionė žemės transportu iš Tibeto į Nepalą (kadangi Himalajų regione keliai pažeisti drebėjimo ir smarkių sniego lavinų), pranešė kelionių agentūra „Travel Planet“. Keliautojų grupė liko Lasos regione, iš kur jiems šiuo metu organizuojamos papildomos išvykos po Tibeto regione.

Kad grupė galėtų pratęsti kelionę ir aplankyti maršrute numatytus objektus Butane, kelionių agentūra „Travel planet“ nupirko 12-os žmonių grupei papildomus skrydžius iš Lasos į Katmandu, iš kur keliautojai toliau skris į Butaną. Tokiu būdu grupė išvengs keliavimo pažeistais Nepalo keliais ir, kaip tikisi kelionių agentūra, saugiai pabaigs kelionę bei grįš į namus (skrydis į Lietuvą numatytas gegužės 10 dieną).

Maršruto pakeitimai kelionių agentūrai papildomai kainavo 4,8 tūkst. eurų. 

Taip pat skaitykite: Po žemės drebėjimo Nepale nepavyksta susisiekti su 4 lietuviais, žuvo Estijos pilietis

UAB „Travel planet“ darbuotojai kasdien seka naujienas Nepale ir aplinkinėse valstybėse ir reiškia užuojautą bei palaikymą Nepalo žmonėms.

„Nepalas, Tibetas ir kitos drebėjimo paliestos šalys ypač patrauklios turistams, nors pačios gyvena vargingai. Tikimės, kad šių šalių žmonės atsities po patirtos nelaimės ir atstatys savo namus bei miestus“, – sakė „Travel planet“ vadovė.

Kelionių organizatorius „Travel Planet“ įkurtas 2012 m. birželio 12 d. Šiuo metų įmonėje dirba 6 darbuotojai. Kelionių agentūra specializuojasi organizuodama egzotines keliones šiuose regionuose: Azijos regione (Indija, Kinija, Vietnamas, Japonija ir kt.),  Pietų Amerikoje (Peru, Bolivija, Argentina, Kolumbija ir kt.) bei Afrikoje (Marokas, Etiopija, Madagaskaras ir kt.).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje