Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 10 19, 14:09

Turistai kviečiami apsistoti Italijoje nemokamai

Tūkstančiai B&B (lova ir pusryčiai) viešbučių Italijoje siūlo nemokamą nakvynę, mainais į paslaugas, tarkime, gyvą muziką, alyvuogių skynimą ir panašiai, pasakoja „The Guardian“.
Neapolis kylant saulei
Neapolis kylant saulei / 123rf.com nuotr.

Keliautojai, kurie neturi daug pinigų ir su mielu noru plautų indus, šį lapkritį gali apsistoti nemokamai. Lapkričio 14–20 dienomis Italijoje vyksta „ La Settimana del Baratto“ (arba „Barter Week“) savaitė, kurios metu keliautojai yra raginami siūlyti savo paslaugas mainais į nemokamą nakvynę šalies B&B.

Potencialūs poilsiautojai šio renginio puslapyje gali užsiregistruoti, nurodydami, ką gali pasiūlyti. Taip pat turistai gali ieškoti viešbučių kontaktų ir jau su jais derėtis, ką galėtų pasiūlyti mainais už nakvynę.

Kai kurie viešbučiai pasiryžę pasiūlyti nakvynę mainais už muzikinius pasirodymus, kiti prašo pagalbos verčiant į kitą kalbą tinklalapius, suorganizuojant fotosesiją, sutvarkant sodą ir pan.

„Barter Week“ akcija buvo pradėta 2009 metais – ja siekiama didinti Italijos B&B žinomumą. Pirmaisiais metais akcijoje dalyvavo tūkstantis apgyvendinimo įstaigų, dabar jų yra dvigubai daugiau.

Pernai „Barter Week“ gavo per 10 tūkst. užklausų ir pasiūlymų. Viešbučiai dažniausiai prašė padėti tvarkant nekilnojamąjį turtą, taip pat su komunikacija ir rinkodara.

Keliautojai dažniausiai siūlosi padirbėti su įvairiais komunikacijos projektais, tarkime, nuotraukomis, videosiužetais, socialine žiniasklaida, vertimais. Žmonės taip pat siūlė įvairias pamokas, tarkime, mezgimo ar pilvo šokių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje