Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 20, 10:49

Turizmo paroda „Kelionių mugė“ vyks virtualiai: lietuvių noras keliauti nedingo

Reaguodami į vėl blogėjančią pandeminę situaciją Lietuvoje bei kylančius sergančiųjų skaičius, Lietuvos turizmo asociacijos nariai kviečia saugiai planuoti atostogas – sausio 24-30 d. organizuoja antrąją virtualią „Kelionių mugę“.
Kelionės pandemijos metu
Kelionės pandemijos metu / 123rf.com nuotr.

„Kylantys sergamumo rodikliai verčia perdėlioti dalyvavimo „Adventur“ turizmo šventėje planus – asociacijos nariai mano, kad šių dienų pandemijos akivaizdoje tai būtų neatsakingas žingsnis.

Todėl aktyviai palaikome mūsų bendruomenės narių iniciatyvą keliautojus pakviesti į virtualią parodą „Kelionių mugė“ bei taip siekti apsaugoti darbuotojų, partnerių ir klientų sveikatą“, – „Publicum“ atsiųstame pranešime spaudai sako Milda Plepytė-Rainienė, Lietuvos turizmo asociacijos vykdančioji direktorė.

123rf.com nuotr./Vaikas oro uoste
123rf.com nuotr./Vaikas oro uoste

Pasak jos, pastarieji metai visoms turizmo sektoriaus įmonėms buvo sunkių išbandymų metas. Ribojant keliavimo galimybes, mažėjo keliautojų skaičius, lietuviai keliones nukėlė ramesniems laikams. Tačiau noras keliauti niekur nedingo, žmonės prisitaikė gyventi pandemijos sąlygomis, tad vėl pradeda planuoti savo atostogas svetur.

„Pandemija vis dar diktuoja savo sąlygas bei verčia dažnai keisti planus, tačiau gražių, ilgamečių tradicijų negali nutraukti net ji. Kaip jau tapo įprasta, paskutinę sausio savaitę, kai keliautojų galvose jau gimsta naujų kelionių planai, kviečiame į turizmo šventę.

Tiesa, keliautojams niekur nereikės eiti, pati mugė atkeliaus pas juos per kompiuterio ekranus“, – kalba Inga Aukštuolytė, „Kelionių mugę“ organizuojančio „Tez Tour“ ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė.

Jos teigimu, praėjusiais metais pirmą kartą nuotoliniu būdu vykusi turizmo paroda sulaukė didelio keliautojų dėmesio – aktyviausiai lietuviai rinkosi atostogas pamėgtoje Turkijoje, domėjosi paskutinės minutės pasiūlymais.

Šiais metais mugės dalyviai paruošė dar daugiau kelionių pasiūlymų, daugiau nei 20 atostogų krypčių, įvairių nuolaidų, siurprizų bei dovanų – nemokamų kelionių.

„Atlikto rinkos tyrimo duomenimis, šeši iš dešimties gyventojų pandemijos metu nekeliavo svetur. Tad nemaža dalis jų sukaupė nepanaudotų atostogų dienų, taip pat taupė kelionėms.

Todėl tikime, kad keliautojai šiais metais dar aktyviau dalyvaus virtualioje turizmo mugėje bei suplanuos savo atostogas svetur. Juk atostogų laukimas ne ką mažiau smagus nei pačios atostogos“, – įsitikinusi I.Aukštuolytė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje