Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 28, 10:21

Turizmo verslui paskirstyta 1,7 mln. eurų paramos

Ekonomikos ir inovacijų ministerija pagal dvi turizmo sektoriui skirtas pagalbos priemones paskirstė 1,7 mln. eurų. Už 1,37 mln. eurų suteikta kompensacijų apgyvendinimo paslaugų teikėjams bei skirta 320 tūkst. eurų subsidijų kelionių organizatoriams. Iš viso paramą gavo daugiau kaip 100 dėl pandemijos labiausiai nukentėjusių turizmo paslaugų teikėjų, rašoma Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pranešime spaudai.
Pinigai
Pinigai / 123rf.com

„Pagalbos priemonėmis siekėme bent iš dalies padėti mūsų turizmo sektoriaus įmonėms ir sumažinti neigiamą poveikį, kurį verslai pajuto dėl COVID-19 pandemijos drastiškai smukus turistų srautams bei sparčiai kilus energijos žaliavų kainoms. Skaičiuojame, kad suteikėme kompensacijų 70 apgyvendinimo paslaugų teikėjų ir subsidijų 31 kelionių organizatoriui“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis.

Pagal priemonę „Dalinis pastoviųjų išlaidų kompensavimas ar vienkartinės išmokos klasifikuojamųjų apgyvendinimo paslaugų teikėjams“ buvo galima kreiptis dėl kompensacijos, kuria būtų galima padengti iki 50 proc. sąskaitų už gamtines dujas, šilumos tiekimą, elektros energiją, arba dėl vienkartinės išmokos klasifikuojamųjų apgyvendinimo paslaugų teikėjams.

Pagal priemonę „Subsidijos atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriams“ buvo galima gauti subsidiją iki 3 eurų už vieną užsienio turistą.

Paramos priemonėmis galėjo pasinaudoti nuo COVID-19 pandemijos nukentėjęs turizmo verslas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje