Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 27d. 21:00

Vakarienė kapinėse – naujas pasiūlymas turistams Indijoje

Kapinės Kalkutoje
123rf.com nuotr. / Kapinės Kalkutoje

Ahmedabade, viename iš Indijos didmiesčių, vieno restorano savininkai sugalvojo paslaptingą ir kraują kaitininčią atrakciją turistams – vakarienę kapinėse. Restoranas, kurio pavadinimas reiškia „Sėkimingas“, yra įkurtas senovinėse musulmonų kapinėse, kur kapai yra visur aplinkui staliukus, rašo Turist.rbc.ru.

Iš pradžių restoranas buvo už kapinių ribų, tačiau, kai savininkai nusprendė plėstis, sugalvojo naują idėją – o kodėl gi nepritraukus turistų į pačias kapines ir nesukurus vakarienių tarp kapų ir antkapių. Todėl jie tiesiog užgrobė šalimais esančių kapinių kampą ir išplėtė ten savo restoraną.

Įdomu tai, kad lankytojų tai visai negąsdina, o atvirškčiai traukia. Restorano lankomumas jau per pirmąjį mėnesį išaugo  net keletą kartų.

Restorano savininkas mano, kad kapinės restoranui neša sėkmę, o mirusių žmonių dvasios saugo jį.

Tuo metu vietos istorikai mano, kad restorano populiarumą lemia tai, jog jo naujojoje teritorijoje yra palaidoti XVI am. sufitų šventojo palaikai.

Bet kokiu atveju, restorano savininkas labai rūpestingai ir pagarbiai prižiūri kapus, esančius restorano valdžioje. Kiekvieną rytą nuo antkapių nuvalomos dulkės, padedama šviežių gėlių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

19:31
00:52
12:11

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje