Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 20d. 08:00

Vėl atidarytas kone gražiausias pasaulio restoranas – Šveicarijos kalnuose

„The Äscher“ restoranas Šveicarijoje
Switzerland Tourism nuotr. / „The Äscher“ restoranas Šveicarijoje

Praėjusią savaitę vėl duris atvėrė legendinis Šveicarijos restoranas, kuris prisiglaudęs prie Äscher (Ašerio) kalno šlaito.

„The Äscher“ nuotrauką tikriausiai esate matę bent kartą gyvenime – medinis kelių aukštų namas, prisišliejęs prie uolos, ant skardžio, o už jo – dramatiškas kalnų vaizdas. Tą savo akimis galima pamatyti Šveicarijoje, virš Wasserauen kaimelio.

„The Äscher“ 1884 m. buvo pastatytas kaip svečių namai. Namas turėjo būti prieglobstis ūkininkams ir piemenims, kurie čia galėtų pailsėti beganydami savo ožkas.

Po ilgų darbo metų praėjusio sezono pabaigoje jis buvo užvėręs duris. Tuometiniai vadovai aiškino, kad restoranas tapo pernelyg populiarus, ir tiesiog nebeįmanoma susitvarkyti su turistų antplūdžiu.

Jie skundėsi, kad infrastruktūra nepritaikyta tokiam lankytojų kiekiu. Fondas, kuriam priklauso restoranas, pažadėjo, kad bus atlikti atnaujinimo ir tobulinimo darbai.

„The Äscher“ tapo neįtikėtinai populiaria vieta per savo egzistavimo laiką – čia traukia tiek vietiniai, tiek užsieniečiai.

Restoraną galima pasiekti lyniniu keltuvu, kuriuo pasikėlus ir dar šiek tiek pažygiavus atsiveria pasakiškas vaizdas.

Kiti keliautojai renkasi ilgesnį žygį – kopia stačiais takais nuo Seealpsee. Pabrėžiama, kad norintieji leistis į tokį žygį visų pirma turėtų susirinkti informaciją iš vietos turizmo biuro, nes dėl oro sąlygų takai ne visada būna atidaryti.

Temos: 2 Šveicarija Kalnai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje