Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 gruodžio 26d. 19:10

Vietos, į kur keliauti 2021 m. norime labiausiai: nuo neatrastų Europos salų iki dykumos su dinozaurų fosilijomis

Po griežtos kelionių dietos 2020-aisiais, kitais metais kelionių gurmanų meniu turėtų vėl išsiplėsti. Viliamės, kad po sėkmingo skiepijimo ir vėl galėsime rinktis vietas, kur išties norime keliauti, o ne tik tas, kur tuo metu galime. Apie kokias salas, šalis, miestus, kalnus svajojame ir jau net atsargiai planuojame savo keliones? 15min savo svajones atskleidė tie, kuriems kelionės yra daugiau nei tik atostogų forma.

Keliolika kelionių entuziastų – pradedant gidais, kelionių organizatoriais ir baigiant žurnalistais bei tinklaraštininkais, pasidalijo savo svajomis apie 2021 m. keliones. Į kurią savo aplankytą vietą norėtų sugrįžti? O kokią naują šalį, salą ar miestą norėtų pažinti?

Išgirskite apie vietas, kurių gal net nežinojote esant Europoje. Mintimis ir akimis pakeliaukite po įspūdingiausius nacionalinius parkus. Ir gaukite įkvėpimo savo būsimoms kelionėms.

DALIA SMAGURAUSKAITĖ, žurnalo „LĖTAI apie pasaulį“ redaktorė, rašytoja

Noriu sugrįžti į:

Lampedūzą

„Wikimedia Commons“ nuotr./Lampedūza
„Wikimedia Commons“ nuotr./Lampedūza

Pirmas į galvą ateinantis atsakymas rymant prie kompiuterio saviizoliacijoje – bet kur, kad tik ne namie. Jei šiek tiek rimčiau, tokių vietų yra ne viena. Į jas gera sugrįžti skirtingais metų laikais ar praėjus nemažai laiko – stebėti, kaip jos keičiasi, kaip keičiamės mes, pastebėti ką nors nauja.

Dabar mielai sugrįžčiau į mažytę Lampedūzos salą, kurioje buvau prieš maždaug penkerius metus. Tai plokščia uola Viduržemio jūros viduryje su fantastiško grožio pakrantėmis, viena gyvenviete ir vos vos „gyvu“ internetu (dar dažniau jo tiesiog nėra). Pavasariop pro šalį plaukia delfinai, o vietiniai sako, kad galima pamatyti ir banginių nugaras.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

11:59
01:00:04
01:26

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje