Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 6d. 16:10

Visa tiesa apie lėktuvus – išskirtiniame „National Geographic“ filme

Filmo „Living in the Ages of Airplanes“ kadras
Filmo „Living in the Ages of Airplanes“ kadras

Per 7 žemynus, 18 šalių ir 95 skirtingas vietoves – į skrydį aplink pasaulį kviečiami vilniečiai „National Geographic“ filme „Living in the Ages of Airplanes“ turės unikalią galimybę susipažinti su skrydžio fenomenu. Filmo peržiūros jau suorganizuotos JAV, Kanadoje, Naujojoje Zelandijoje. Europoje kol kas šis filmas rodytas tik Londone, tad lietuviams teks išskirtinė galimybė.

2015 m. balandį pasirodžiusiame 47 minučių trukmės filme, kuriam sukurti prireikė 260 valandų filmuotos medžiagos, aplankomos tokios vietos, kaip Antarktida, Maldyvų salos, Aliaska, didieji bei savaip įspūdingi Amerikos ir Europos miestai bei daugelis kitų.

„Scanpix“/AP nuotr./Šunų kinkinių varžybos Aliaskoje
„Scanpix“/AP nuotr./Šunų kinkinių varžybos Aliaskoje

„Esame savotiškai nuskriausti – Lietuvoje trūksta specializuotų leidinių, laidų ir kitų kanalų bei vietų, kuriose tik aviacijos specialistai ir mėgėjai galėtų bendrauti, domėtis bei dalintis savo patirtimi“, – sako „Small Planet Airlines“ marketingo departamento direktorius Simonas Bartkus.

Pasak jo, siekdami prisidėti prie aviacijos istorijos sklaidos ir paskatinti labiau domėtis, aviacijos entuziastai ir bendrovė „Small Planet Airlines“ nusprendė lietuviams parodyti filmą „Living in the Ages of Airplanes“.

Filmo „Living in the Ages of Airplanes“ kadras
Filmo „Living in the Ages of Airplanes“ kadras

„Idėją atsivežti, pamatyti ir kitiems parodyti išskirtinių gamtos vaizdų pilną filmą, kuriame pasakojama, kaip per vieną šimtmetį aviacija sugebėjo pakeisti pasaulį, su džiaugsmu sutiko mūsų draugai – aviacijos entuziastai“, – teigė S.Bartkus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką lėktuvo įgula veikia prieš skrydį?

Vidutiniškai per metus lėktuvais keliauja 3 milijardai žmonių, o tam, kad būtų patenkinti jų lūkesčiai, oro linijų industrijoje dirba 58 milijonai darbuotojų.

Anot S.Bartkaus, šie skaičiai tik augs ir aviacijos industrijos istorija įrodo, kad šios rinkos galimybės vis dar yra neribotos.

„Tikėtina, kad peržiūrėjus filmą sugrius dauguma girdėtų mitų apie keliones oru ir į skrydį pažvelgsime iš kitokios perspektyvos“, – sako „Small Planet Airlines“ marketingo departamento direktorius.

Prie filmo kūrimo prisidėjo visas būrys išskirtinių kino profesionalų, kurie – dar ir pilotai: filmą įgarsino aktorius Harrison Ford, prodiusavo ir režisavo Brianas J. Terwilligeris, prieš dešimtmetį pristatęs savo kurtą aviacinį filmą „One Six Right“, o muziką filmui kūrė Jamesas Horneris, kurio ankstesnius darbus galima išgirsti filmuose „Avataras“, „Titanikas“ ir kt.

Filmui ekranus pasiekti prireikė šiek tiek daugiau nei 4 metų.

Pasaulinį pripažinimą pelniusį filmą į Lietuvą atveža atostogų skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“.

Filmo seansas numatomas tik vienas – sausio 15 d. kino teatre „Pasaka“ – patiems aistringiausiems ir laiku bilietus įsigijusiems aviacijos mėgėjams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

06:27
02:21
00:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje