Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 4d. 22:27

Žavus gruzino poelgis: oro uosto darbuotojas padėjo lietuvei mamai

Kutaisio oro uosto darbuotojas padėjo į Gruziją atskridusiai lietuvei
Karolinos Stažytės nuotr. / Kutaisio oro uosto darbuotojas padėjo į Gruziją atskridusiai lietuvei

Lietuvos ir Gruzijos draugystė jau tapo tikrų tikriausia chrestomatija. Gruzinai dievina svečius iš mūsų šalies, tačiau dar didesnę pagarbą jie jaučia moterims – nesvarbu, iš kokios valstybės jos bebūtų atvykusios. Spalio 2 d. Kutaisio oro uoste buvusius lietuvius sužavėjo, atrodo, toks paprastas, tačiau sveikintinas vieno gruzino poelgis.

Spalio 2 d. apie 9.30 val. iš Lietuvos į Gruzijos Kutaisio oro uostą atskrido „Wizz Air“ kompanijos lėktuvas. Iš jo ėmė lipti žmonės. Saulėtas, tačiau itin vėjuotas rytas ne vienam jų sukėlė sunkumų patekti iki atvykimo salės. Tačiau vienai moteriai kelias nuo lėktuvo iki oro uosto pastato buvo sunkesnis nei kitiems. Lietuvei teko vienai nešti ne tik kūdikį, bet ir keletą bagažo vienetų.

Kol kiti tautiečiai skubėjo savais keliais, sunkią į Gruziją atvykusios jaunos mamos dalią netruko pastebėti vienas iš Kutaisio oro uosto darbuotojų.

Karolinos Stažytės nuotr./Kutaisio oro uosto darbuotojas padėjo į Gruziją atskridusiai lietuvei
Karolinos Stažytės nuotr./Kutaisio oro uosto darbuotojas padėjo į Gruziją atskridusiai lietuvei

Prie laiptų, vedančių iš lėktuvo, stovėjęs ir atvykusiųjų kontrolę stebėjęs vyras su uniforma nė nemirktelėjęs suskubo ištiesti pagalbos ranką. Nukabinęs nuo moters pečių rankines bei palikęs savo darbo vietą, jis palydėjo jauną mamą iki atvykimo salės.

Per langus tai stebėję ir skrydžio į Lietuvą tuo pačiu, ką tik nusileidusiu „Wizz Air“ lėktuvu laukę lietuviai liko sužavėti šiuo, rodos, paprastu, oro uosto darbuotojo poelgiu.

Kaip prisipažino kiti Kutaisio oro uosto darbuotojai, niekas kolegos nebūtų peikęs, jei šis nebūtų padėjęs moteriai. Juk jo darbas – atvykusių keleivių ir bagažo kontrolė.

Smulkmena, tačiau sveikintina ir žavinga.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje