Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 01 27, 10:00

Žiemą Druskininkuose nori ilsėtis daugiau žmonių nei vasarą Palangoje

Žiemą Druskininkų kurortas yra populiaresnis nei vasarą Palanga, rodo „Baltijos tyrimų“ apklausa. Tyrimo duomenimis, vasaros savaitgalius būtent Palangoje praleisti labiausiai norėtų 33 proc. lietuvių. Tuo metu kitu metų laiku savaitgalius Druskininkuose praleisti svajoja 37 proc. šalies gyventojų.
Druskininkai žiemą
Druskininkai žiemą / Druskininkų miesto savivaldybės nuotr.

Apklausa atskleidė, kad vasarą ir žiemą lietuviai vertina skirtingus kurortus. Antras pagal populiarumą kurortas vasarą yra Neringa – ten atostogauti nori 26 proc. lietuvių. Trečias pagal populiarumą vasaros kurortas yra Druskininkai.

Ne vasaros sezonu Palanga ir Neringa yra daug mažiau populiarios: šiuose pajūrio miestuose savaitgalį praleisti norėtų atitinkamai vos 7 ir 2 proc. lietuvių. Antras pagal svajojančių praleisti savaitgalį lankytojų skaičių ne vasaros sezono kurortas po Druskininkų yra Birštonas (18 proc.).

Apklausa taip pat atskleidė, kad populiariausi Lietuvos kurortai pagal tai, kiek žmonių juose ilsėjosi per pastaruosius 5 metus, yra Palanga, Druskininkai ir Neringa.

Palangoje bent kartą per pastaruosius penkerius metus atostogas leido 48 proc. lietuvių, Druskininkuose – 17 proc., Neringoje – 11 proc.

„Baltijos tyrimai“ apklausą apie Lietuvos gyventojų atostogų įpročius atliko 2015 m. lapkritį. Iš viso apklausti 1078 15-74 metų Lietuvos gyventojai. Galima paklaida – 3 proc.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje