Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žiemos sezonu „airBaltic“ skraidys dažniau

„airBaltic“ lėktuvai
BFL nuotr. / „airBaltic“ lėktuvai
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo šio sekmadienio, spalio 28 d., Baltijos šalių oro bendrovės„airBaltic“ lėktuvai pradės skraidyti pagal naują žiemos sezono tvarkaraštį. Jame oro bendrovė numato dažnesnius skrydžius įvairiomis kryptimis Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS šalyse.

Šiemet „airBaltic“ keleiviams pasiūlys daugiau krypčių, kuriomis skrendama kelis kartus per dieną, nei pernai. Keleiviams šį žiemos sezoną oro bendrovė pristato skrydžius į Budapeštą ir Kišiniovą, o kryptimis į Londoną, Paryžių, Briuselį, Amsterdamą, Vieną, Miuncheną, Diuseldorfą, Oslą, Bergeną, Bilundą skraidys dažniau. Be to, „airBaltic“ bendradarbiauja su didžiosiomis pasaulio oro bendrovėmis, kad galėtų pasiūlyti bendrojo kodo skrydžius į oro uostus visame pasaulyje.

„airBaltic“ naująjį sezoną sutiks nuo 7 iki 8 išaugusiu savaitinių skrydžių į Londoną skaičiumi. Į Paryžių oro bendrovės lėktuvai skris 9 kartus į savaitę, o partnerystė su „AirFrance“ keleiviams leis keliauti daugiau nei 150 krypčių visame pasaulyje. Skrendantiems maršrutu Ryga-Briuselis šią žiemą bus siūlomi 10 savaitinių skrydžių, o  „airBaltic“ ir „Brussels Airlines“ bendradarbiavimas leidžia patogiai skristi į Afriką.

Oro bendrovė taip pat padidino skrydžių skaičių į Amsterdamą iki 9 kartų į savaitę ir stiprindama partnerystę su KLM, siūlo skrydžius po visą pasaulį. Be to, „airBaltic“ bendradarbiaudama su „Austrian Airlines“ į Vieną skraidys 10 kartų į savaitę, 3 kartais dažniau nei pernai. Oro bendrovės skrydžių skaičius į Miuncheną išaugo nuo 7 per savaitę pernai iki 10 per savaitę šiemet.

Žiemos sezonu „airBaltic“ skraidys 5 kartus į savaitę į Diuseldorfą. Neseniai pradėtas bendradarbiavimas su „airberlin“ jau palengvino keleivių iš Baltijos šalių susisiekimą su Kelno, Štutgarto, Niurnbergo ir kitų Vokietijos bei pasaulio miestų oro uostais. Į Bilundo ir Bergeno oro uostus „airBaltic“ skraidys 4 kartus į savaitę – vienu kartu į savaitę dažniau nei pernai.

„airBaltic“ iš Baltijos šalių oro uostų į Norvegijos sostinę Oslą šią žiemą skraidys 29 kartus į savaitę. Iš Rygos oro uosto šia kryptimi bus skrendama net 20 kartų.

Nuo šio žiemos sezono „airBaltic“ pagerins keleivių aptarnavimą savo paslaugas perkeldami į naują Kijevo Borispilio oro uosto terminalą D.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje