Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 5d. 12:39

4 vietos, atveriančios kvapą gniaužiančias Lietuvos panoramas

4 vietos, kurių atsiveria įspūdingos panoramos
Projekto „Pamario švyturių kelias” nuotr. / 4 vietos, kurių atsiveria įspūdingos panoramos

Vienoje pusėje – ošianti jūra, kitoje – tyvuliuojančios Kuršių marios. Palypėjus aukščiau, Kuršių nerija atvers kvapą gniaužiančią gamtos ir miestelių panoramą. Projektas „Pamario švyturių kelias” rekomenduoja keturias vietas, kuriose galėsite grožėtis įspūdingu kraštovaizdžiu.

Avikalnis

Nuo Kuršių nerijos nacionaliniame parke stūksančio Avikalnio ir čia įrengtos apžvalgos aikštelės atsiveria Avikalnio rago palvės kompleksas bei viena įspūdingiausių Kuršių nerijos panoramų – Naglių gamtinis rezervatas. Nuo šios regyklos puikiai matyti ir 230-ties metų istoriją skaičiuojančios sengirės peizažas.

Meškos galvos kopa

Meškos galvos kopa, taip pat esanti Kuršių nerijoje, kviečia romantiškai nusiteikusius keliautojus. Nuo čia atsiveria nepakartojamas vaizdas į Baltijos jūrą ir Kuršių marias. Vietiniai giria, kad tai – viena gražiausių vietų pasitikti ir palydėti saulę.

Parnidžio kopa

Ramybe alsuojančios Nidos pietuose kyšo 52 metrus siekianti Parnidžio kopa, nuo kurios atsiveria ypatingi gamtos paveikslai. Nuo kopos viršūnėje įrengtos regyklos atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai –lankytojai gali pasigėrėti pustomų kopų grožiu, miesto panorama ir Nidos švyturiu.

Ventės rago švyturys

Jeigu lankotės Šilutėje, būtinai užsukite į Ventės rago švyturį. Šis kelrodis yra vienas iš nedaugelio Lietuvos švyturių, į kurį lankytojai senais geležiniais laiptais, papuoštais originaliai išdabintais šlyžiniais ornamentais, gali laisvai įlipti ir pasigėrėti čia atsiveriančiu nuostabiu kraštovaizdžiu. Nuo kelrodžio apžvalgos aikštelės matyti Preila, plytinčios auksinės kopos ir Kuršių nerijos pietvakariuose esančios Nidos panorama.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje