Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 3d. 15:06

4 vietos, kur galima sportuoti Vilniuje prie vandens

Vilnius kviečia vasarą ilsėtis aktyviai: pasižvalgykite po sporto aikšteles sostinės paplūdimiuose
Adomo Kačerausko nuotr. / Vilnius kviečia vasarą ilsėtis aktyviai: pasižvalgykite po sporto aikšteles sostinės paplūdimiuose
Artėjant maudymosi sezonui, vis daugiau sostinės gyventojų poilsiui renkasi miesto paplūdimius. Vilniaus miesto savivaldybė primena, kad daugelyje jų galima ne tik mėgautis saulės voniomis, bet ir aktyviai leisti laiką. Keturiuose oficialiuose miesto paplūdimiuose poilsiautojai ras išvystytą sporto infrastruktūrą.

„Paplūdimiai yra tos lokacijos, kuriose vasarą tikrai apsilanko visi. Tai tiems gyventojams, kurie galbūt nedažnai sportuoja šalia namų ar kitose viešosiose erdvėse, rekomenduojame išnaudoti poilsio laiką prie vandens aktyviai.

Vilniaus pliažai ypatingai patrauklūs paplūdimio tinklinio mėgėjams – aikštelių čia kaip niekur kitur daug, tačiau veiklos sau rasti gali kiekvienas, nepriklausomai nuo pomėgių“, – sako sporto ir sveikatingumo klausimus sostinėje kuruojantis vicemeras Valdas Benkunskas.

Šiemet Mėlynąja vėliava pažymėtame Žirmūnų paplūdimyje gyventojams paruošta viena paplūdimio tinklinio aikštelė su smėlio pagrindu, taip pat 3x3 žaidimui tinkanti asfaltuota krepšinio aikštelė bei treniruoklių erdvė. Po treniruotės čia galima išsimaudyti ne tik Neryje, bet ir nusiprausti po lauko dušu. Be to, netoliese taip pat įrengta vaikų žaidimų aikštelė mažųjų laisvalaikiui.

Adomo Kačerausko nuotr./Žirmūnų paplūdimys
Adomo Kačerausko nuotr./Žirmūnų paplūdimys

Žaliųjų ežerų paplūdimys prie Balsio ežero, taip pat turintis Mėlynosios vėliavos sertifikatą, poilsiautojus pasitinka su dviem paplūdimio tinklinio aikštelėmis, asfaltuota krepšinio aikštele bei treniruoklių kompleksu. Kiek toliau nuo vandens pastatyta ir aikštelė vaikams.

Šiek tiek mažiau žinomas, bet ne mažiau gražus yra netoli Pilaitės esantis Salotės paplūdimys. Jo teritorijoje – dvi tinklinio aikštelės. Taip pat – vaikų žaidimų erdvė.

Adomo Kačerausko nuotr./Salotės paplūdimys
Adomo Kačerausko nuotr./Salotės paplūdimys

Pirmasis Valakampių paplūdimys jau yra tapęs tikru sportininkų rojumi. Pliažas talpina net šešias tinklinio aikšteles, todėl vietos nepristigs nei pavieniams žaidėjams, nei draugų kompanijoms. Šalia veikia ir asfaltuota krepšinio aikštelė bei mini futbolo aikštė. Nepamiršti ir mažieji iškylautojai – įrengtos čiuožyklos, karstyklės su laipiojimo sienelėmis, sūpynės bei smėlio dėžės.

Adomo Kačerausko nuotr./Valakampių paplūdimys
Adomo Kačerausko nuotr./Valakampių paplūdimys

Vilniaus miesto savivaldybės paplūdimius prižiūri UAB „Grinda“. Darbai atliekami kiekvieną dieną, teikiant didelę svarbą jų kokybei, tad šiemet įgyvendinus švietimo ir informavimo, vandens kokybės, aplinkosauginio valdymo, saugumo ir paslaugų kokybės reikalavimus, du sostinės paplūdimiai užsitarnavo prestižinį Mėlynosios vėliavos apdovanojimą. Žirmūnų ir Žaliųjų ežerų pliažai yra vieninteliai tokio įvertinimo sulaukę gėlavandeniai paplūdimiai visoje Lietuvoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:22
01:07
00:21

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje